Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Anya élettársa megkeseríti az...

Anya élettársa megkeseríti az életem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anya élettársa egy kibírhatatlan féreg. Beszólogat nekem és Anyának is, megvet, sokszor ordibált velem, sose köszön, tudom, hogy a hátam mögött kibeszél, és nem bír (elmondta az, akinek mesélte). A saját otthonomban nem érzem magam egy pillanatig se jól, nem csinálhatom azt, amit akarok, mert itt okoskodik, beszólogat, kritizál. Anyával jön-megy, ergó esélyem sincs a saját szülőmmel beszélni, maximum ilyen átlagos dolgokról, de magánéletről semmit, mert hallaná ez a paraszt is. Háromhetente, ha beszélhetek neki kicsit négyszemközt. Komolyan, színtiszta ideg vagyok emiatt, gyomoridegem van itthon, mert itt élősködik ez a nyomorék. Elköltözni még nem tudok saját házba. Anya tudja, hogy zavar a csávója, de nem csinál semmit, hagyja magát manipulálni, vagy nem tudom. De az emiatt felgyülemlett frusztráció kihatással lett az életemben már minden területre, és teljesen belefáradtam már. Valaki segítsen.

2021. jan. 24. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Éreztetni kell vele, hogy ő egy kívülálló, aki belépett a családba. Nem tehet meg mindent, amit apád megtehetett. Ha végképp elfajul a helyzet, anyádnak választania kell, hogy te, vagy ő. Nyilván téged fog választani.
2021. jan. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Szólogass be te is neki, te is viselkedj vele bunkón. Megteheted, nem tiltja se törvény, se senki, ő se tilthatja meg, mert ki ő neked? Szóval hajrá! Így ezekkel a szavakkal is beszélhetsz ott előtte: "anya, sose tudok veled négyszemközt beszélni, mert állandóan itt ez a paraszt". Ne úgy viselkedj, mint aki alá van rendelve, nem vagy neki alárendelve! Ő neked senki, hogy megmondja, mit csinálj és semmit nem várhat el tőled.
2021. jan. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
87%

Sokan vannak így, és ilyenkor nem szabad, hogy befolyásoljon anyukád pasija! Ha tudsz anyukáddal négyszemközt beszélni, akkor ne félj beszélni vele az érzéseidről. Ha fontos vagy neki akkor biztos fog tenni valamit az ügy érdekében! Addig is ne engedd annak a szemétnek, hogy csesztessen. Nem kell vissza szólni neki, nem kell hozzá szólni, nézd levegőnek, menj el mellette úgy h rá se nézel. Ha tovább is akaratoskodik, akkor mondd meg neki a frankót, h fogja be a száját. Ilyenkor nem kell mérgelődni h ő ilyen, hisz biztos neki sincs ki mind a négy kereke. Én azt ajánlom h inkább csak nézd semminek, és talán a végén magába fog roskadni. Valószínűleg csak figyelmet akar magának, és ezt a legegyszerűbb módon akarja elérni, még pedig úgy h csesztet és bánt. Ez teljesen megszokott az embereknél, és ezeket úgy hívjuk h trollok. Trollok nem csak az interneten vannak hanem jó részt a való életben is. Ha a trollokra rá se hederítesz akkor nem kapnak figyelmet és magukba roskadnak. Ezután nem ő nyer hanem te mert nem érte el a célját (a figyelmet).


Csak h egy saját példát is előhozzak: Engem a suliban sokáig csesztettek a srácok, és mindig vissza szóltam nekik, ami után még tovább szekáltak. Egy nap megfogattam h le se fogom szarni őket, és h levegőnek fogom őket nézni, és szerencsére bevált. Csak a barátaimmal foglalkoztam, és utána sokkal jobb volt.


Szurkolok neked!

2021. jan. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
31%
Saját élet.
2021. jan. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!