Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Észre vehette e rajtam hogy...

Észre vehette e rajtam hogy füveztem?

Figyelt kérdés
Másfél óra telt el a szívástól, addig amíg találkoztunk. Én már nem éreztem a hatását csak egy kicsit. A beszédemen észrevehette e
2021. jan. 25. 07:54
 1/4 Fsms ***** válasza:
100%
Igen. Sajnos látszik .
2021. jan. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Másfél óra után... Jó mondjuk az se mindegy hogy egy slukkot vagy fél grammot szívtál. De másfél óra után jellemzően még be vagy állva mint a gerely. Ha alapból nem voltál annyira betépve akkor lehet hogy csak a szemeid vörössége tűnt fel neki, ami pedig azért korántsem csak a betépés jele.
2021. jan. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Nem tudjuk, hogy mennyit szívtál, mennyire voltál betépve, illetve milyen jelei vannak nálad. Alapesetben, igen, esélyes, hogy észrevehető volt, de nem mondhatjuk biztosra. Van egy barátom, akin egy kisebb mennyiség meg sem látszik.
2021. jan. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És azon ahogy beszéltem? Azon hallható e
2021. jan. 25. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!