Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kell vonal kód alapján...

Sasasa3636 kérdése:

Hogy kell vonal kód alapján interneten a termék árát megtudni ?

Figyelt kérdés
2021. jan. 26. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

????


Ahány cég, annyiért adhatja ugyanazt az árut.

2021. jan. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs annak a terméknek neve????? Meg gyártója? Miért pont a vonalkód alapján kéne neked az ár?
2021. jan. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a tuti és kiváncsi is vagyok az árra a eddig bármien infot irtam be mindig más árat irt és eléggé eltérőek az árak és a terméket nem szeretném eladni áron alul karácsonyra kaptam de nem tudom hasznát venni sajnos
2021. jan. 26. 16:12
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A vonalkódban nem a termék ára van benne, hanem csak az azonosítója.

Ahhoz be kéne lépned a cég rendszerébe, hogy a kód alapján megtudd az árat is.

Értelemszerűen ugyanaz a kód más kereskedőnél más árat jelenthet.

2021. jan. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

3: Minden cuccnak eltérő az ára. Ha vonalkóddal néznéd, ha a neve + típusa alapján.


Még mindig nem értem, miért a vonalkód alapján akarnál utánanézni.


Egyetlen cég sem fogja összekötni a belső számítógépes rendszerét valami netes keresőbe, hogy te onnan leolvashasd az árát...

2021. jan. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A helyi kisboltban többször van, hogy elakadnak a pénztárnál, mert újonnan érkezett árunál még nem volt idejük a vonalkódhoz árat rendelni. Az is lehet, hogy „ezer éve” ugyanaz az áru, ugyanaz a kódja, csak az aktuális időszakban érvényes árát még nem rendelték a kódhoz.

Ilyenkor, erre jogosult kereskedő bemegy a raktárba, és a számítógépen elvégzi az összerendelést, a pénztáros folytathatja a munkát. Az is lehet, hogy ő az, aki bemegy elintézni a dolgot. Olyan is volt már, hogy megkérték az illetőt, később jöjjön vissza, mert folyamatban van az ár tisztázása, de még nem sikerült.

A vonalkódból árat nem fogsz kisilabizálni.

2021. jan. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Laylah ***** válasza:
A vonalkód a termék azonosítója, nem az árat mutatja meg.
2021. febr. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!