Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létehet olyan,hogy ha egy...

Létehet olyan,hogy ha egy ember megízleli a szabadságot akkor nem akar dolgozni?

Figyelt kérdés

2021. febr. 2. 18:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért alap, hogy van pénzed még akkor is ha kevés ezért nem hiszem, hogy annyira jó másokon függeni.

Akár mamahoteles akár háztartásbeli csinibaba legyen az aki miatt kérdezed.

2021. febr. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

van ilyen, én is maradnék itthon ha lehetne, de lassan elfogy a pénz sajnos. :D

3 éve vagyok itthon és semmi kedvem nincs újra melózni.

2021. febr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%
Én. Ahj, de utáltam visszamenni covid után dolgozni. A negatív teszt egy késforgatás volt nekem :D
2021. febr. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
41%
Van persze, ha olyan a munkád és robot vagy, gályázol mint egy rabszolga, kevés pénzért, akkor érthető. De ha szereted a munkádat, szívesen jársz be, akkor nem fogod azt érezni, hogy rab vagy, és az úgymond szabadságot is meg tudod unni egy idő után.
2021. febr. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%
Nem igaz azért ez. Jól keresek, szeretem a munkám, megbecsülnek, van lehetőség fejlődni, és mégis, amikor itthon dögölhettem 100%-os táppénzen, az nagyon fain volt :D Akkor keltem, feküdtem, amikor akartam, mindig csili-vili volt a ház, volt időm élni a hülye kis hobbijaimnak :D
2021. febr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

4/


Én még nem tudom milyen munkát szeretnék jelenleg semmi nem okoz örömet igazán.Viszont szar érzés ha arra gondolok valahova oda leszek kötve napi xy órára és mindig csak ugyan oda.

2021. febr. 2. 23:58
 7/13 anonim ***** válasza:

én úgyanígy vagyok... elképzelésem sincs mihez kezdjek, hova menjek dolgozni - mondjuk nincs is a környékemen sok álláslehetőség - :(

Pedig muszály lesz, elfogytak a tartalékok.


Vállalkozáson gondolkodom még, de hát az is jó kérdés, hogy mit...


2-es vó'tam

2021. febr. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

7/


Vállalkozáson én is gondolkodtam de mivel az önértékelésem nulla ezért butának érzem magam,és úgy érzem nem értek semmihez "még ha értek is"

És igen mit volt néha ötletem de sokszor elmegy a kedvem mikor meg látom,más hogy csinálja szarnak érzem magam olyankor.Szóval céltalan vagyok én is.

2021. febr. 3. 00:49
 9/13 anonim ***** válasza:

"ezért butának érzem magam,és úgy érzem nem értek semmihez"

hát jól összefoglaltad amit érzek.

Amúgy meg sokmindenhez értenék, de valahogy nem merek belevágni semmibe.

2021. febr. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

9/


A vége amit írsz rám is igaz,mindenről azt hiszem ha valaki elkezd valamit az tökéletesen tudja de egy változó világban nincs tökéletes mert az ember mindig tanul.De félnék mit mondanának mások,vagy mindig a papír a kifogásom pedig akinek papírja van xy dologról az sem biztos,hogy profi a dolgokban hanem gyakorol ha papírom lenne xy dologról meg nem tudom mi lenne a kifogásom.Félek amúgy az emberektől is mert sajna érzékenyebb vagyok és,hogy ki mit mondani,hogy milyen béna vagyok meg ilyesmi de tudom nem azt kéne nézni mit mondanak,meg egyáltalán nem is kéne nézni.Meg annyira ki tudják gúnyolni figurázni az embert ez se érint olyan jól mert mindenki mindenhez jobban ért te meg hülye vagy címszóval.

2021. febr. 3. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!