Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mennyire...

Szerintetek ez mennyire "egészséges"? Van ennek köze ahhoz hogy semmi életkedvem, motivációm?

Figyelt kérdés
Nos következő a felállás: én 23 éves vagyok(ffi)van egy szakmáról papírom amit nem szeretek és a jelen helyzetben nem is tudnék benne dolgozni ha még akarnék sem. Sem érettségim, sem jogosítványom, semmiről nincs képesítésem kivéve a szakmám. Folyamatosan munkát keresek de sehonnan nem szólnak vissza, biztos sérelmezik hogy nincs érettségim egy betanított munkához. Rólam ennyit, a húgomról 20 éves, semmiről nincs papírja, képesítése, nem akar dolgozni és nem is tudna amilyen életképtelen, itthon állandóan ki van "szolgálva" semmit nem tud normálisan megcsinálni.Édesanyám ő szeretne dolgozni úgy ahogy én de ő is munkát keres de neki sincs semmiről papírja, képesítése, nincs érettségije. Itt vagyunk hárman összezárva esszük egymást idegileg. Jönnek a kisebb viták stb. Külön költözni nem tudok mert az összes félretett pénzem elment arra hogy vidékről felköltözzünk Pestre, a munkalehetőség miatt jöttünk ide de ezek szerint mindhiába mert sehonnan nem szólnak vissza. Nem tudom mit tegyek, de ez egy olyan élethelyzet amiből nem tudom hogy lábaljak ki.

2021. febr. 3. 08:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek, hasonló helyzetben vagyok....


Az viszont sokat segít ha személyesen mész el minkát keresni! Ne telefonálgass, ne emailezgess, hanem személyesen menj oda cégekhez. Sokkal nagyobb az esélye, hogy felvesznek.



Ez azért is előnyös, mert addig sem vagy otthon a többiekkel :D

2021. febr. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Gondoltam már rá, igazad lehet, odamegyek, megkérdezem,mondják meg konkrétan a konkrétat és kész!
2021. febr. 3. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!