Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gáz ha nem izgat a sok betétte...

Gáz ha nem izgat a sok betéttel és intim törlőkkel produkált szemét?

Figyelt kérdés
Nem szoktam palackozott ásványvizet venni meg fölösleges kacatokat, de mensikor egyáltalán nem zavartatom magam ha napi 10-12 betét is elmegy. Nem szeretnék mosható dolgokat használni mivel így praktikus nekem. Amiatt használok el "ennyit" mert így van kényelmes érzetem.

2021. febr. 5. 09:57
1 2 3
 21/23 anonim válasza:

Egyébként miért olyan evidens mindenkinek hogy a betét, palack akármi amit kidob, az majd az óceánban köt ki?

Van erre már megoldás, úgy hívják szeméttelep..

Tudjátok hogyan kerül bele a szemét az óceánba? Úgy, hogy "eladjuk" Kínának. Ők meg beleöntik. Ha newm adnánk el, hanem helyileg hazsnosítanánk újra, akkor nem lenne ilyen gond. Csak ahhoz meg kéne választani egy olyan pártot előbb, aki nem akar a szemétből is pénzt csinálni. Tehát sokkal többet tehetsz a környezetért ha egy értelmes pártra szavazol (sajnos jelenleg ilyen nincs, de bárki csinálhat egyet) mintha egész életedben menstruációs kelyhet használsz. Megjegyzem mellékesen hogy én kipróbáltam és teljesen jó volt az is, de mióta megint sokat utazok, visszatértem a betéthez, tamponhoz. Van ugyanis a kehelynek egy tulajdonsága amit sneki nem ír le, hogy bizony 100-ból egyszer előfordul h szivárog ami elég kínos. Ha csak egyetlenegyszer is megesik veled, úgy hogy 200 ember előtt kéne beszélned, sztem nem fogsz kelyhet hazsnálni.. a mosható betétek meg számomra értelmezhetetlenek. Sokkal többet árt a környezetnek az elhasznált víz és a természetbe kerülő mérgező mosópor.

2021. aug. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

"Van erre már megoldás, úgy hívják szeméttelep"

ja mert az sokkal jobb...

2021. aug. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

A szemét telepek tele vannak, ezért öntik az óceánba (persze ez nem helyes), illetve "kiürült" bányákba is töltik. A modern ember a földet sosem becsülte.

Persze írhatnám hogy tisztelet a kivételnek, csak hogy megnyugtassam az itt jelen lévő magát példa értékű embernek tartó személyeket, de az a helyzet, hogy akik olyan életvitelt folytatnak, hogy minden tőlük telhetőt megtesznek a Földért és nem csak abban merül ki a fáradozásuk, hogy szelektíven gyűjtik a szemetet, azok nem ezen az oldalon töltik az idejüket, így felesleges.

2021. aug. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!