Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Alpha Industries kabátot...

Alpha Industries kabátot mennyire ajánlott mosógépben mosni?

Figyelt kérdés
A hivatalos oldalon azt írják csak a vegytisztítás az egyetlen opció, viszont nekem ennél alaposabb módszerre van szükségem. Természetesen nem 90 fokon szeretném mosni hanem max 40 fok lenne az ideális. Feltéve ha nem megy szét mosás közben...

2021. febr. 9. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen anyagból van? Fényképezd le a cetlit!
2021. febr. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1. A kabát külső része 53% nylon, 41% polyester a belseje pedig 100% nylon. Igazság szerint volt már műszálas cuccom amit lazán bedobtam a gépbe és nem lett tőle baja,de itt azt mondják hogy a mosástól károsodik az anyaga. Lehet elfut az idegroham és lesz ami lesz alapon kimosom :D
2021. febr. 9. 21:27
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csk bebiztosítja magát a gyártó reklamáció ellen... ílyen anyagösszetétel esetén en kimosnám...
2021. febr. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 hun_74 ***** válasza:
Simán mosom őket gépben, semmi bajuk nem lesz.
2021. szept. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!