Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Levágattam a hajamat, nem...

Levágattam a hajamat, nem tetszik! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Nos az a helyzet, hogy sajnos anyukámék erőltették, hogy vágassuk le a hajamat, mert a vége elkezdett töredezni. Nagy nehezen belementem, mert azt mondták, hogy nem lesz vállig érő hanem nagyobb...

Nagyon nem tetszik a végeredmény😰 Az iskolában is rosszabbul teljesítek stb. Elvette az életkedvemet ez a rövid haj! 😢

Mások szerint ez jobban áll, de úgy érzem mintha valaki más bőrébe bújtam volna... Pedig csak a hajamat vágattuk le.

Valaki aki járt ebben a cipőben az pls segítene? Nem szeretném ha az iskolában a jó jegyek mellé 2-3 ok is bekerülnének még.. (Mert nem bírok tanulni a "minidepresszió" miatt)

Köszönöm a válaszokat előre is💝😢



#haj #rövid #Badhair
2021. febr. 16. 15:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Varj 3 hetet.
2021. febr. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1). vegyetek parókát,

2). hajhosszabbítás fodrásznál,

3). vársz, amíg kinő,

4).erőt veszel magadon és legyűröd a minidepressziódat (ami talán nem is mini...).

A fenti esetek pénztárcafüggőek.

2021. febr. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Sámsonnak volt annak idején ilyen problémája.

Neki is elmúlt, amikorra megnőtt a haja.

Szerintem kezdd el te is növeszteni...

...és legközelebb csak annyit vágass belőle, amennyi törött.

Közben meg szedjél néha "A" vitamint, vagy vajat, répát, ilyesmit.

2021. febr. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem tetszenek a rövidebb hajó lányok
2021. febr. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ha minden igaz, akkor vagy megvárom amíg megnől, vagy veszünk olyan sampont, ami meggyorsítja a folyamatot...

Mégegyszer köszönöm☺

2021. febr. 16. 17:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Gondolod, hogy van ilyen sampon? Mennyit nőveszt pluszban az eddigiekhez képest? Nem csupán reklámról van szó? Van példa arra, hogy valakinek tényleg segített? Kétlem.
2021. febr. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nos nem igazán tudom, de a fodrászom azt mondta. Egyébként van 2-3 ismerősöm, akinek bevált. Ha nem igaz hát akkor így jártam💇
2021. febr. 16. 17:24
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A fodrászodnak nem fűződik hozzá érdeke? Nem nála kezelteted vele magad?

Érdeklődd meg, hogy az ismerőseidnek mennyivel nőtt többet a haja 1 hónap alatt, mint egyébként.

2021. febr. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fuuha azért ne halj már meg egy hajvágás miatt. Igyál sok vizet, táplálkozz egészségesen, akkor hamar visszanő.
2021. febr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Voltam én is úgy, hogy a derék alá érő hajamat levágattam vállig, és nagyon utáltam az eredményt. Aztán gondoltam egy merészet, most már mindegy alapon, és nullással kopaszra vágattam. Hatalmas önbizalmat adott nekem, hogy egy ilyet be mertem vállalni, és újra különlegesnek éreztem magam. Próbáld ki szerintem te is.
2021. febr. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!