Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki hány bugyit vesz fel egy...

Ki hány bugyit vesz fel egy nap és mikor?

Figyelt kérdés

A barátnőm fürdés után is cserél és utána reggel is. Én cska fürdés után és utána abba vagyok este és másnap is. Most én vagyok fura vagy a barátnőm?

Ti lányok hogy csináljátok?



2021. márc. 5. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
A férfi meg női test működése azért jelentősen eltér. Mikor egy nőből mindenféle trutyi folyik egész nap, lehet jobban igényli a fehérnemű cserét már csak a saját komfortérzete és a higiénia miatt is. A te fehérneműdön rossz esetben is csak egy féknyom van, meg 2 csepp vizelet, ha nem szoktad pisilés után letörölni.
2021. márc. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mindeketten lányok vagyunk btw, de értem amit írtál.
2021. márc. 5. 16:42
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Azért 24 órán keresztül egy bugyiban, az szerintem nem teljesen egészséges. 🤷‍♂️
2021. márc. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Én 4-et veszek fel reggel 8-kor.
2021. márc. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem 24 órán át vagyok egy bugyiban 🤦🏼‍♀️
2021. márc. 6. 09:21
 6/8 anonim ***** válasza:
92%

De azt írtad, hogy fürdés után felveszed, utána abban vagy este és másnap is. Akkor másnap fürdés előtt leveszed. Ez majdnem 24 óra, a fürdés idejét kell levonni belőle, ami gondolom 15-30 perc.

Vagy az van, hogy fürdés után felveszed, de lefekvés előtt leveszed és másnap reggel veszed fel újra?

2021. márc. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Reggel mindig tisztát veszek fel, és ha este megyek valahova akkor is. De ha a szükség úgy kivánja akkor napközben is cserélek.
2021. márc. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Habár fiú vagyok,és naponta szoktam cserélni. Reggel felveszem este meg leveszem. Vannak kivetelek,de nem gyakoriakkor sem hogy 30 óránál többet legyen rajtam
2021. márc. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!