Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Depresszió ellen ??

Depresszió ellen ??

Figyelt kérdés
Én mély depresszióban szenvedek ezt nem az én szemszögemből mondom hanem a többiekéből. Már régóta szeretnék egy BBF et volt egybarátnőm vele jóba voltunk TÉNYLEG. Aztán el váltak útjaink és azóta az ex fíú barátom a legjobb számomta de ő nemrég óta többet akar. Mit tegyek ??
2021. márc. 7. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress új barátokat, ennyit tudsz tenni. Nekem sincsenek most, én is keresek, így tudom, hogy nem könnyű. De nagyobb eséllyel találhatsz, ha nem a sulidból keresel, hanem nyitsz a világ felé. Sokkal kedvesebb embereket ismertem meg neten, mint suliban. Természetesen találkozni kell, nem csak neten beszélni folyton, de ez nem probléma, csak legyetek mindketten nyitottak arra, hogy hol te mész oda, hol ő jön hozzád.
2021. márc. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Orvoshoz jársz a depresszióddal?
2021. márc. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
Ma már minden rosszkedvű emberre azt mondják, hogy depressziós. Valószínűleg csak egy tini vagy, akinek nincsenek barátai, nem depressziós.
2021. márc. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyébként vannak barátaim csak nem mindedjikuk ugyanolyan.
2021. márc. 7. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!