Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valaki oktalanul tiltott...

Ha valaki oktalanul tiltott le facebookon, azaz úgy, hogy nem voltak a dolgoknak előzményei, hanem csakúgy random, akkor a tiltás elévül egy bizonyos évek után, vagy az illetőtől függ, aki engem letiltott, hogy meddig legyen rám érvényes a tiltás?

Figyelt kérdés
2021. márc. 13. 11:56
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Igen, de ugyanúgy azt sem láthatja, hogy más posztokhoz, vagy akár a közös ismerősök posztjához, képeihez mit kommentelek hozzá, mert a kommentjeimet se tudja meg nézni más posztoknál és az általam küldött lájkokat sem látja.


Ezért is írtam egyben, hogy hátrányai is vannak ám.

2021. márc. 13. 17:09
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
De ez miert hatrany? Nem kivancsi rad, igy nem is hatrany.
2021. márc. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem kivancsi rád, annak nem hatrany.
2021. márc. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Ha én nem vagyok valakire kiváncsi és totál érdektelennek tartom, csak szimplán kitörlöm az ismerőseim közül és már azzal nem látom a posztjait és csók.


Tiltólistára viszont csak akkor teszem, ha olyan dolgokat csinál, ami már felháborító és úgy érzem, hogy nem tűrhetem tovább.

2021. márc. 14. 22:29
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

14

Az te vagy. Más másként gondolja.

2021. márc. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Minimum 30 embert tettem tiltólistára. Amikor megteszem, a facse azt írja, nem kap értesítést erről. Ha feloldom, arról sem.

Te legfeljebb annyit érzékelhettél, hogy láttad a dolgait, mist meg nem.

Ennek sok oka lehet.

De nem gondolod, hkgy ezt mindenkinek joga van eldönteni, és senki kérdőre nem vonhatja?

Kinek képzeled magad? Ha nem kíváncsi rád, akkor ez van.

Miért kellene látnia a tevékenységed?

2021. márc. 15. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Utolsó: Nem mondod komolyan! Azta! Ezzel mennyire újat mondtál. Ja! Mégse!


Igen tudom, hogy mindenkinek szabad akarata van, de amúgy a kérdés úgy szólt legeslegelőször, hogy a tiltás egy bizonyos évek után elévül?


Mert unokatestvérem még jó régen tiltólistára tett valakit és rá 5 év múlva megnézte a tiltólistáját és egyszer csak hopp nem volt rajta az illető neve, akit letiltott és mondta, hogy ő pedig nem oldotta fel.


Ezért jött a feltételezés, hogy egy bizonyos évek múlva esetleg nem évül el a tiltás?


De már megkaptam a válaszokat a kérdésemre, hogy nem.


És mindenkitől köszönöm a válaszokat. :)

2021. márc. 16. 23:50
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem évül el.

Talán a törölt profilt nem volt fent a tiltolistan, de közben azota csinált új profilt, es azért gondolja úgy, hogy elévült.


Vagy rosszul emlekezte, és feloldotta regen.

2021. márc. 17. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!