Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valaki oktalanul tiltott...

Ha valaki oktalanul tiltott le facebookon, azaz úgy, hogy nem voltak a dolgoknak előzményei, hanem csakúgy random, akkor a tiltás elévül egy bizonyos évek után, vagy az illetőtől függ, aki engem letiltott, hogy meddig legyen rám érvényes a tiltás?

Figyelt kérdés
2021. márc. 13. 11:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem évül el. A letiltást nem is kell megindokolni, csak nem tetszik valaki és bumm.
2021. márc. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Mert nem szoktak engem letiltani, hanem csak úgy random rám írt egy barátomnak a barátnője, hogy nem tudok-e róla valamit, hogy hol van és nem tudtam az engedélykérését elfogadni, mert egyből letiltott.


És ezért voltam kíváncsi arra, hogy a Facebook nem vizsgálja-e felül a tiltást, hogy tényleg ki az, aki megérdemli, hogy a másik fél tiltólistáján maradjon hosszú évekre és ki az, aki csak random lett tiltva.

2021. márc. 13. 12:16
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért vizsgálná felül a Facebook, hogy valaki miért tilt le valakit? Mindenkinek szíve joga, hogy a magánéletét védje.
2021. márc. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

De köszönöm a választ 1-es.

Akkor ezek szerint a tiltásnak nincs időkorlátja sem, hogy bizonyos évek után elévüljön.

2021. márc. 13. 12:20
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
A random tiltás nem szabályellenes.
2021. márc. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek.


Tehát a lényeg, hogy nem évül el a tiltás, akár eltelik egy 5-10 év, akkor sem kereshetem fel arról a profilomról, amit letiltott, akár volt oka a tiltásának, akár nem.

2021. márc. 13. 13:12
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
Pontosan.
2021. márc. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%

Ez az ő személyes döntése, és csak az ő profiljára vonatkozik.

Vannak emberek, akik szint teljesen begombolkoznak. Csak néhány ember láthatja a profilját.

Meg vannak extrém nyitottak. Valahol a kettő közötti a jó beállítás.

Hogy ki mikor miért tilt, teljesen az ő dolga.

2021. márc. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Persze ez így igaz, csak előnye is van a random tiltásnak, és hátránya is.


Előny: A tiltással ő is tiltja saját magát is az én adatlapomról, mert amig nem oldja fel a tiltást, ő sem nézheti az adatlapomat.


Hátrány: Egy kicsit a random tiltás "saját pofon" is egyben, mert ő sem láthat velem kapcsolatban semmit, nem tudhatja, hogy mi van velem, és ő sem tud engem elérni.

2021. márc. 13. 16:33
 10/18 anonim ***** válasza:
78%
A másik fél akkor tilt le, ha totál érdektelen vagy a számára, ergo nem is szeretné nézegetni a profilodat.
2021. márc. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!