Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mi mozgatja a...

Szerintetek mi mozgatja a világot ? A pénz vagy a szerelem?

Figyelt kérdés
2021. márc. 18. 07:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

#10

Attól még, hogy egyeseket ez mozgat a leginkább, nem a szerelem mozgatja az egész világot. Különbözőek vagyunk, más-más értékrenddel.

2021. márc. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2021. márc. 18. 15:38
 13/18 anonim ***** válasza:

"Én csak arra emlékszem, hogy a történelemben voltak olyan nők, akik miatt országokat is eladtak. Igaz, nem a mai nők miatt !Vagy ott voltak a kémnők. Hány politikus férfit bolondítottak meg?"


Kérlek sorold fel név szerint hogy kik ezek a nők, ezek a bizonyos történelmi személyek.


Mert én ilyen agymenéseket max ilyen szirupos romantikus regényekben, meg brazil szappanoperákban tudnék elképzelni, de hogy a valósághoz nem sok köze van ennek, az is biztos.

2021. márc. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

De mondok neked valós történelmi ellenpéldát.

Istán(későbbiekben király) sem azért vette el feleségül Liudolf Gizellát, mert akkora nagy szerelem volt, hanem mert II. Henrik német-római császár húga volt. Szimplán diplomáciai érdek állt mögötte.

2021. márc. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Mata Hari .
2021. márc. 18. 16:15
 16/18 anonim ***** válasza:

Oké, ez egy példa volt.

Ettől függetlenül a világot továbbra is a pénz mozgatja.

2021. márc. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"Vagy ott voltak a kémnők. Hány politikus férfit bolondítottak meg?"


Vicces egyébként hogy itt többes számba fogalmazol miközben egyetlen egy extrém példát tudtál felhozni erre.


Szerintem te ezt csinálod:

[link]

2021. márc. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Az, hogy most csak egy jut eszembe, attól még nem torzítok. Szerintem. Más személy most nem jut eszembe. De , mivel szoktam nézni történelmi filmeket, melyek a valóságon alapulnak, már többször hallottam ilyenről. Azt tudom, ha egy férfi szerelmes , mindent hátrahagy , hogy megkapja elérhetetlen szerelmét.
2021. márc. 19. 07:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!