Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » AOT SPOILER LEHET. Véleményt...

AOT SPOILER LEHET. Véleményt szeretnék kérni!!? Megjegyzésbe a kerdes

Figyelt kérdés

Spoiler aot

Ugye idosebbek lettek erenék, stb.

Szerintetek most ugy mindenkiben mi valtozott meg, mi lett jo es mi lett rossz pl. Eren vagy jean ban

Roluk kernek velemenyt hogy mi lett rossz/jo.Jean,Conny,Levi?,Hange,Eren,Mikasa,es akit meg akartok..



2021. márc. 23. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ezek szerint nem hiszem, hogy olvasol mangát, hanem csak az animét láttad, úgyhogy egy kis spoilermentes vélemény:

- Jeant mindig is kedveltem, az elején kevésbé, de nagyon felelősségteljes vezető lett, és neki kivételesen tetszik az új haja

- Connie is éretteb, de ez főleg annak köszönhető, hogy mennyit harcolnak és még egyébnek is :)

- Levi a kedvenc, túl sok traumán van túl már most, és még messze a vége...

- Hange a kedvenc karakterem, nehéz óla úgy írnom, hogy ne lőjek le semmit, de örülök, hogy ő a commander


Eren-t és Mikasa-t inkább nem véleményezem, nem szeretem őket, már az első rész óta, és később sem változtatott ezen semmit. Eren túlságosan rideg, főleg az időugrás után, Mikasa meg reménytelenül szerelmes...

2021. márc. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen nem olvasok mangát, de mivel érdekelnek az emberek véleményei ezért sok spoilert láttam.

Nálam nyugodtan lehet spoilerezni, már s4 ep 3ba tudta. Hogy ep iba meghal sasha, stb

Meg hogy jean meg connie is titan stb

2021. márc. 23. 15:45
 3/3 A kérdező kommentje:

Aki olvassná ezt, annak spoiler!

Hange is meghal, sajnos:(

2021. márc. 23. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!