Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen érzés lehet levesnek...

Milyen érzés lehet levesnek lenni?

Figyelt kérdés
A leves melyik része a főtest? A lé vagy az abban úszkáló hozzávalók?

#leves #képzelet #fantázia #Elgondolkodtató kérdés
2021. ápr. 7. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Nedves.
2021. ápr. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Hígagyú :).
2021. ápr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a lé, plusz azok az ízek, amik belefőttek.
2021. ápr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Levesnek nem tudom, de én egyszer álmodtam olyat, hogy egy pohár víz voltam és megittam magam :D Komolyan volt ilyen, nem trollkodásból írom. Nagyon fura volt.
2021. ápr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Nekem is volt hasonló álmom mint a 4-esnek, én tű voltam és varrtak velem😂
2021. ápr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy komplikáltabb lehet több részes dolognak lenni, ami bármikor elcsúszhat egymástól. Persze az ember is hasonló, de szerintem egy gőzgombócra jobban hasonlít a testünk felépítése.
2021. ápr. 8. 08:23
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Még sose jutott eszembe gőzgombóchoz hasonlítani magamat, de nagyon cuki koncepció, imádom a gondolkodásodat :D
2021. ápr. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Elég fura egy gondolat, a gőzgombóc mondjuk úgy érdekes. Viszont akkor én inkább egy 5 csillagos érterem főfogásához hasonlítanám az embert. Mondjuk úgy, hogy elég komplikált lehet egy olyan étel, oda figyelést igényel mint mondjuk bárki, és ha netán elhanyagoljuk akkor szar lesz mint egyesek emberek természete :D
2021. ápr. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
szerintem nagyon melege lehet a levesnek mikozben fozik szoval biztos izzad de kozben meg az egesz teste folyik fura dolog lehet levesnek lenni lol
2021. júl. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!