Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pszichiáter kortól függetlenül...

Pszichiáter kortól függetlenül felírhat xanaxot? Többit lent👇🏼 (fontos)

Figyelt kérdés
Jövő hét csütörtökön megyek pszichiáterhez, és kicsit izgulok mi lesz. Ugyan is alvás zavaraim vannak, ez miatt jó ha 6órát alszom. Ez mellett rémálmok, egy megviselőbb szakításom is volt. Amit még nem sikeredett elfogadnom, folyamat rossz a kedvem, és szomorú vagyok/sírok. A gondolataim is már ölnek, ez mellett sokkal feszültebb idegesebb is vagyok.. tehát kb már idegbeteg vagyok. És kórházban is voltam.

2021. máj. 16. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Írhatni írhat, de az az ő döntése, hogy a diagnózis alapján hogyan kezel.
2021. máj. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Kedves kérdező !

Szerintem nem ajánlott a xanax .. nem feltétlenül gyógyszerrel kell túl lenni nehéz dolgokon , mert könnyebb át lehet esni a ló túl oldalára. Volt egy főnököm aki ha nem volt be nyugtatózva ideg beteg állat volt .. de mikor igen halál cuki volt .. nem jó hidd el ..

A szakítás kurv*nehéz folyamat ... nekem is most lett vége 8 hónapja az első komoly kapcsolatomnak ah első nagy szerelmemnek .. pokoli nehéz érzés én is depressziós voltam de ilyenkor nagyon sokat tudnak segíteni a barátaid , család..☺️ Sokan mondhatnak habi szöveget , hogy “jaj jobb lesz , ne sírj” de sírd ki magad .. meg kell gyászolni ennél fájdalmasabb dolog nincs szerintem mint egy szakítás ..

De 2 dologra figyelj

-eddig is volt élet előtte , utána is lesz

A másik pedig hogy az életében sokszor vagy lent de fent is leszel, nem lehetsz állandóan fent :)

2021. máj. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!