Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy legyek nyitottabb az...

Hogy legyek nyitottabb az emberek felé hogy engem is jobban kedveljenek?

Figyelt kérdés
2021. jún. 4. 21:05
 1/4 A kérdező kommentje:
lányokkal megy az ismerkedés de fiúkkal egyáltalán nem
2021. jún. 4. 21:13
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha ilyen a személyiséged, ezen nemigen lehet és nem is kell változtatni. A nyitottságot nem érdemes erőltetni, hamar műanyag szaga lesz, meg könnyen túl lehet szaladni vele ha nem vigyázol, az meg megint csak nem jó.

Próbáld elfogadni magadat ilyennek amilyen vagy, az a magabiztosságot kicsit megtolja felfelé, ami ilyenkor csodákra képes.

Illetve figyeld meg, hogy mások hogy csinálják.

2021. jún. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ha jobban megismernek nagyon nyitott vagyok viszont én nem tudok kezdeményezni illetve ha kezdeményeznek is sok idő mire megtörök.
2021. jún. 4. 21:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez most furán fog hangzani, de ha nem tudsz kezdeményezni, az azt jelenti, hogy nem is akarsz. Ez persze nem feltétlenül rossz. Én is ilyen vagyok egyébként, valahogy nincs meg az az akárkivel való barátkozási ösztön. Nem is kell hogy meglegyen. Maga ez a "kezdeményezés" dolog is olyan természetellenesnek tűnik, normális ismerkedést így nem lehet csinálni. Majd adódnak a helyzetek maguktól, csak legyél türelmes.
2021. jún. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!