Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak nekem tűnik úgy, hogy...

Csak nekem tűnik úgy, hogy itt GYIK-en egyre több az agresszív ember, vagy valóban egyre több van?

Figyelt kérdés

(Tl;dr az alján)

Főleg az elmúlt fél évben lett elegem abból, ami itt megy. Manapság úgy látom, egy csomó kérdés alatt megy ezerrel az agresszió. Néha még ha teljesen ártatlan dolgot leír valaki, akkor is beleköt valami troll. Ha pedig a legapróbb egyet nem értés van, egyből megy a sárdobálás, a másik pocskondiázása.

A kedvencem az volt, amikor fogamzásgátlási módszerekről érdeklődtem fogamzásgátlás alkategóriában az akkor még talán szerelem, szexnek hívott főkategóriában egy pár éve, hogy ki mit ajánl, mit használ tabletta helyett, és amikor néztem, milyen válaszok jöttek, láttam, hogy mindenféle hülye krvának el lettem hordva valamiért, legalábbis úgy beszéltek velem. A konkrét válaszokra már nem emlékszem, de egy szem hasznos válasz nem is jött. Megjegyzem, feltettem nagyjából ugyanazt a kérdést utána a nők egészsége kategóriában, ott már emberként beszéltek velem, és érdemi választ is kaptam, vajon miért? Ez is egy érdekes dolog azért, hogy erősen kategóriától is függ a dolog.

A múltkor megtaláltam egy ~10 éves kérdesemet, amit még bakfis koromban írtam ki, amikor még nem találtam a helyem a világban és nem volt senki, akivel megoszthattam volna az aggodalmaimat. Gyanítom, hogy ha ezt ma írnám ki, a trollok elárasztanának. Viszont helyette kedves, bátorító, egyben megdöbbentően realisztikus szavakat kaptam és sok sikert kívántak a felnőtté válás rögös útján, amit ezúton is hálásan köszönök.

Ezért is nem hagytam itt még az oldalt, mert még mindig vannak segítőkész, jószándékú emberek is itt a sok troll ellenére.


Tl;dr

Valóban egyre több itt az agresszív, durva ember, vagy régen is ez volt és csak én lettem érzékenyebb, a múlt pedig túlértékelődik ("régenmindenjobbvolt"), confirmation biassel megspékelve? Ki mit gondol erről?



2021. jún. 8. 01:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az utóbbi időben tényleg kezdett szétcsúszni az oldal, az eddig komolyabb kategóriák is tele vannak trollokkal vagy mániákusokkal.
2021. jún. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
95%

Sajnos egyet kell értsek veled,Kérdező. Alig 3 napja jöttem, és már belefutottam pár ilyen legalja selejtbe.

Ne húzd fel magad rajtuk, jelentsd fel őket és kész, problem solved.

2021. jún. 8. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos részben védelmet élveznek itt, mivel rövid távon emelik az oldal forgalmát.
2021. jún. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy tipikus példa, a 11-es, legalábbis még 11-es. Korábban nem volt ennyi ilyen primitív paraszt megnyilvánulás.
2021. jún. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2021. jún. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Úgy látom, azóta törölték azt a választ. Én is találtam azóta sok példát, de inkább nem linkeltem, mert a legordenárébbakat úgyis törlik szerencsére, de akkor is zavaró, mert még így is lépten-nyomon ebbe botlik az ember itt.
2021. jún. 10. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!