Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Szándékosan törtetek...

Fiúk! Szándékosan törtetek már össze egy üveget?

Figyelt kérdés
2021. jún. 8. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

hajjajjjjjj :D

ha csak egyet törtem volna!

2021. jún. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Hány éves vagy?"

41F

2021. jún. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kettes, hány évesen törtél össze szándékosan üvegeket? Hogyan törted össze az üvegeket? Hol törted össze az üvegeket? Egyedül vagy haverokkal voltál akkor?
2021. jún. 8. 21:35
 4/8 anonim ***** válasza:

"hány évesen törtél össze szándékosan üvegeket? "

Nem emlékszem, elég rossz gyerekek voltunk, úgyhogy már általánosban sem lehetett velünk bírni.


"Hogyan törted össze az üvegeket?"

Oda kell verni a falhoz, hamar elengedi magát :D

Meg dobáltunk célba is. Mikor mi jutott eszünkbe.

De nem csak üveg palackokat törtünk, dobtunk be ablakot is kövel, hógolyóval. Egyszer egy utcai régi higanygőz lámpát is sikerült ledobni :D


"Hol törted össze az üvegeket?"

Falusi srác voltam, ott könnyű volt találni helyet. Otthon is nagy udvar volt, mert havoknál is volt hely. Illetve a vasút mellett is jó volt, mert ott ugye az úgyazatkövekkel jókat lehetett dobálózni.


Egyedül vagy haverokkal voltál akkor?

is-is

most egyedül lekom, de tegnap is csúzlival megtörtem két befőttesüveget

2021. jún. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

ja a legjobbat nem is mondtam, az is üveg

a volt cégemnél kiselejtezett CRT monitorokat zúztok szét. kő, kalapács, féltégla amit találtunk mind repült a képernyőbe :D

2021. jún. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ez a kérdés csak a fiúknak szól, vagy lányként is válaszolhatok? ^^'
2021. júl. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6-os lányként is válaszolhatsz.
2021. júl. 9. 13:43
 8/8 anonim ***** válasza:

Oké, akkor elmesélem. (6 vagyok)

Az első úgy volt hogy exemmel voltunk vásárolni és üveges innivalót vettünk, és mellette volt a vasút, ő hozzávágta az üveget, mondta hogy csináljam én is, és hát nem túlzok, kicseszett jó érzés volt erőből hozzávágni az üveget, majd utána szinte lassított felvételben hallani, ahogy eltörik. Felszabadító volt.

Azóta elég rendszeresen török üveget, múltkor pl egy erdőszéli régi trabi volt az áldozat. Négy ablakából hármat már mások összetörtek, gondoltam enyém lesz a negyedik. (nyilván ha ép lett volna, akkor azért nem nyúlok hozzá)

2021. júl. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!