Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tártozás eladása tajekoztatás...

Tártozás eladása tajekoztatás nélkül / intrum?

Figyelt kérdés

Cég ami eladja a tártozasokat nem köteles törvény szerint tajékoztatni adóst arról a tényról, hogy harmadik félnek eladta a tártozását? Irásban nem kaptam semmi féle tajékoztatást arról, hogy eladtak a tartozásomat egy követelésbehajtó cégnek.

Junius 1-én irásban megerősitette a szolgáltató hogy nyilvantartják a 4 hónapos telefonszámla tartozásomat, junius 2-án befizettem, junius 3-án azt mondták a szolgáltató ügyfélszolgálaton, hogy még május 26-án eladtak a tartozásomat.

Tartozásomat elismerem, be is fizettem, de a kezelésével nem értek egyet, egyetlen egy fizetési felszólitásom volt, miutan 4 hónap múlva megerősitették hogy még nyilvantartják a tartozásomat, egy nap múlva mégsem mert már követelésbehajtónak eladtak?

Valaki volt hasonló helyzetben? Mit lehet tenni ilyen esetben?



2021. jún. 11. 22:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hát annyit sakkoztál, hogy magad is azzá váltál.

Azért szerencsés vagy, hogy nem pszichiáternek mentél. 😁

2022. febr. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

“ Hidd azt, hogy neked van igazad,”


Nem, igazad neked van ebben az esetben. Nekem csak felhasználói tapasztalatom és véleményem.

2022. febr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Még erre nem reagáltam:

“ Lusta vagyok telefonon ekezetet irni, de szomoru hogy ebbe bele tudsz kotni.“


Nem belekötés. Hanem egyfajta igényesség, és pont gazdasági, pénzügyi területen szomorú, ha valaki ennyire nem a precizitásra.

2022. febr. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!