Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináltok egész nap?

Mit csináltok egész nap?

Figyelt kérdés
Én szét unom magam, gondolkoztam hogy lehet alkoholhoz kéne nyúlnom, mert már nem bírom...
2021. jún. 14. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Segíts anyukádnak a háztartásban.

Segíts apukádnak a kertben.

Menj a barátodhoz és segíts a szüleinek a barátoddal együtt.

Menj diákmunkára.

Ha valakit meglátsz, hogy a kertjében dolgozik, segíts neki és kérj pár forintot érte.

Sétáltasd idős emberek kutyáját.

Feküdj ki a napra és hessegesd a hasadról a legyeket.

2021. jún. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Alkohol jó megoldás! Lehet árufeltöltő borászati boltban. Lehetsz léhűtő sörgyárban. Főzőmester stb.
2021. jún. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
XDD
2021. jún. 14. 17:25
 4/4 anonim ***** válasza:

2000 négyzetméter a kert. van mit tenni. Csak a fűnyírás 1 nap. Van autó csomó bicikli, mindig van mit szerelni rajtuk. Itt a ház, azon is van mit csinálni.

Főzés, mosogatás, mosás, stb.

Vannak állatok... akvárium, csirkék, tyúkok, kutya, macskák, ... el kell látni őket is. A kutyát oktatni is kell, sokat kell vele foglalkozni.

Eljárok bicajozni minden nap 1-2 órát.

És persze a bevásárlást is meg kell csinálni.

A temetőben ott vannak a sírok amiket gondozni kell, ebben az évszakban illik rájuk friss virág - sajnos egyre több sírról kell gondoskodnom.

És erre a sok "marhaságra" meg kell keresni a pénzt. Szerencsére homeofficeban tudok IT-zni.

Szal én nem unatkozom.

Javaslom kezdj el élni, kezdj el foglalkozni olyan dolgokkal amikkel kell foglalkozni, legyen értelme az életednek!

Én totál egyedül vagyok, ráadásul gyógyíthatatlan betegségben is szenvedek, mégis megyek előre amennyire lehet/tudok.

41F

2021. jún. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!