Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináltok olyan helyzetben...

Mit csináltok olyan helyzetben, amikor az egész világ összejátszik ellened és bántanak, nem látsz kiutat belőle?

Figyelt kérdés
Igazságtalan helyzet és mindenki összefog, hogy bántson.... Azt sem tudom, ha vége, hogyan dolgozom majd fel....
2020. dec. 20. 13:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Jelenleg kb. csak a halál marad, mindenki bánt, mikor nem én vagyok hibás...
2020. dec. 20. 13:29
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
írd le mi történt
2020. dec. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Várok. Hagyom az időnek, hogy átalakítsa a dolgot.


(nem kértél de tanács, ha próbálsz valakivel beszélni ezekből, akkor úgy tedd, hogy csak eggyel egyszerre, és ha lehet személyesen vagy legalább szóban ne írásban, mert nagyon könnyű más hangsúlyokat beleolvasni mint ahogy szánva van és így még jobban kiéleződhetnek a dolgok. És egy ember meg általában sokkal jobb beszélgető társ és nem viszi el a tömeg hatás a dolgot)

2020. dec. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Borzasztó fájdalmas érzés lehet az, amit leírtál a kérdésedben, hogy olyan, mintha mindenki ellened lenne. És elég magányos is... Kívülről nehéz átlátni a helyzetet, hiszen mi válaszolók itt nem vagyunk benne, nem értetjük teljesen a körülményeket... Nagyon súlyos gondolatot fogalmaztál meg, "kilátástalanságot"... Érthető, hogy egyedül nem könnyű olyan lehetőségeket megtalálni, amik segíthetnének...Ezért szerintem bátor Tőled, hogy írtál ide kérdést, és azt látom, hogy azon is gondolkodsz, ha túl leszel ezen a megterhelő helyzeten, akkor majd valahogy jó lenne feldolgozni (persze azt is olvasom, hogy jelenleg ehhez is negatív érzések kapcsolódnak, nem tudod még elképzelni, hogy tudnál túl lendülni rajta).

Bár azt írod, hogy nem áll ki melletted senki, de mégis talán fontos lenne, hogy átgondold, kik azok akik a támaszaid tudnának lenni, akár a távolabbi családból vagy barátok közül. Senkinek nincs joga bántani! Ha érzel erőt magadban hozzá, lehet, hogy tudna segíteni, ha pszichológust felkeresnél a problémáiddal. Ez nem mindenkinek járható út nyilván, de egy lehetőségként érdemes lehet észben tartani... Kitartást!

2020. dec. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!