Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rossz kézbe kaptam az olast,...

Rossz kézbe kaptam az olast, nem lesz baj?

Figyelt kérdés
A második oltásomra jöttem, bal karomba kértem az elsőt, a másodikra i balba kértem, úgy írtam fel a papírra, mégis a jobb karomhoz tűrtem fel a pólóm és oda kaptam. Ejszakabol jöttem, szóval csak 10 perc után fogtam fel, hogy ja én a jobb kezembe kaptam pedig bal volt felírba és az elsőt is oda kaptam. Jelezzem valakinek? Vagy hagyjam?
2021. jún. 17. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs jelentősége. Illetve csak annyi, hogy a szuri után lehetnek átmeneti, kisebb kellemetlenségek.

Ez minden izomba adott injekcióra igaz. Pl. kisebb izomfájdalom, feszülés érzet stb.

Azért szokták megkérdezni, hogy ha jobbkezes vagy, kisebb gond, ha a bal kezed fáj, illetőleg fordítva.

A balkezeseik inkább a jobb karba kérik ezért.

2021. jún. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyi a jelentősége, hogy ha bármi komplikáció lenne, akkor lehessen tudni, dokumentálva legyen. Felesleges ezzel külön megint megkeresni a dokit.
2021. jún. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Az a lényeg, hogy nem a szemgolyódba adták be és még élsz is!
2021. jún. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy izomba és a testedbe kaptad (bárhova). Fentebb már jól leírták.
2021. jún. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!