Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet leszerelni...

Hogyan lehet leszerelni ezeket az aljas erőszakos kéregetőket az utcán?

Figyelt kérdés
Sok esetben egészséges munkaképes emberek. Némelyiktől addig nem lehet szabadulni még nem kapnak valamennyi pénzt. Tudom büdös a munka,így könnyeb pénzhez jutni,de akiket leszednek azok is megdolgoznak érte. Tanulatlan ember lévén én is a nemszeretem munkát csinálom,ezért bosszantó ez a sok lehúzós szemét alak.
2021. jún. 18. 11:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
"köszönöm nem"
2021. jún. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
29%

De könnyen ítélkezel! Nekem szerencsém volt, nem kényszerültem segélyre, meg utcára. Tanult ember vagyok, és ha nem kapok munkát a szakmáiban, megcsinálok mást is. De volt kétszer másfél évem, amikor semmiféle munkát sem kaptam. Semmifélét, és nem rajtam múlott.

És sok kéregető nem azért él így, mert büdös a munka.

Erre sodorta a sorsa.

2021. jún. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
9%

"Semmifélét, és nem rajtam múlott."


Nem tudom mikor volt ez a másfél év de az utóbbi kb 8 évben az nem dolgozik aki nem akar. Az össze multinál munkaerőhiány van.

2021. jún. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Pedig pont a kormányváltás után lettem munkanélküli, kedves 3.

Nem kellettem sehova. Egy olyan ember, akit akár önhibájából, akár más okból kivetett magából a társadalom, hogyan kapaszkodjon vissza?

2021. jún. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, miért állsz velük szóba? Ha tudod, hogy úgysem adsz nekik, és idegesítenek, akkor menj tovább, mintha meg se hallottad volna, hogy szóltak hozzád.
2021. jún. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Miért ne lehetne szabadulni? Mész tovább kész, nem fog utánad menni legrosszabb esetben szid csak. Te komolyan adsz ezeknek pénzt?
2021. jún. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
41%

Elnézést "hármaska", de te összetéveszted a szezont a fazonnal! A rabszolgatartás nem egyenlő az emberhez méltó munka adásával és vállalásával! Amit a multik csinálnak, az első kategóriát képviseli!

Ha ez neked tetszik, csináld, de nem szép dolog másokat arról győzködni, hogy milyen jó éhbérért látástól vakulásig feladni a saját, emberhez méltó életedet!

2021. jún. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
57%

Az aljas kéregetéshez vezető út sokféle lehet.


Bemutatok egy kitaláltat, de a valóságban is gyakran előfordul.

Férfi mérnök, középvezető, szerető férj. Megbecsült szakember.

De sokba kerül a család. Szorgalmasak, van három gyerek. Kevés nyugalom. Kellene nagyobb lakás, vagy építkezni.

Még többet dolgozik. Következmény: több a pénz, de keveset van a családdal. Feleségét is elhanyagolja, aki igényelné a dédelgetést. A férfi meg már nem tud teljesíteni, mert kivan.

A sok gond meglátszik a munkáján is. Szóvá is teszik a főnökei.

Felesége kielégítetlen, gyerekek megállás nélkül nyúzzák. Egy pohárka bor picit meggyugtatja.

Kölcsönt kellene felvenni, de nem kap. Barátok már teljesen elmaradtak. Egy napon azt veszi észre, hogy megváltozott az asszony. Összesúgnak a szomszédok mögötte. El is jut hozzá a pletyka: csalja a nő. Már egy üveg bor sem elég.

Egyik nap veszekedés, lekavar egy pofont. Asszony bömmből, gyerekek is. Asszony válik.

Alulteljesít a munkában. Kirúgják, bíróság a családjának ítéli a lakást. Mehet albérletbe. De nincs miből fizetni…

2021. jún. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
0%
7. Mert az jobb hogy koldulnak? Nem hiszem. Egyébként a kormány tartja mesterségesen alacsonyan a béreket ha nem tűnne fel. Őket kéne eltakarítani. Mert aki munkába áll, legyen az bármilyen munka, kellenne hogy kapjon annyit hogy ne úgy éljen mint egy nyomorult. Érdekes máshol megvalósítható csak itt nem. Szét loptak már mindent. De akkor is muszáj valamit vállalni és nem kéregetni fiatal embereknek ráadásul.
2021. jún. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
39%

El nem tudom képzelni, miféle művészettel NEM lehet másfél évig munkát találni.

Azt meg végképp nem, hogy addig miből lehet megélni, ha pénz nincs.

2021. jún. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!