Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet leszerelni...

Hogyan lehet leszerelni ezeket az aljas erőszakos kéregetőket az utcán?

Figyelt kérdés
Sok esetben egészséges munkaképes emberek. Némelyiktől addig nem lehet szabadulni még nem kapnak valamennyi pénzt. Tudom büdös a munka,így könnyeb pénzhez jutni,de akiket leszednek azok is megdolgoznak érte. Tanulatlan ember lévén én is a nemszeretem munkát csinálom,ezért bosszantó ez a sok lehúzós szemét alak.
2021. jún. 18. 11:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"Elnézést "hármaska", de te összetéveszted a szezont a fazonnal! A rabszolgatartás nem egyenlő az emberhez méltó munka adásával és vállalásával! Amit a multik csinálnak, az első kategóriát képviseli!


Ha ez neked tetszik, csináld, de nem szép dolog másokat arról győzködni, hogy milyen jó éhbérért látástól vakulásig feladni a saját, emberhez méltó életedet!"


Heteske drága, mekkora önérzet, azta!

Anyukád is biztos boldog, hogy az önérzetes borját eltarthatja!

Vágnálak ám úgy ki, mint a macskát sz...! Oszt lehet az utcán önérzeteskedni!

2021. jún. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
55%

"Egyik nap veszekedés, lekavar egy pofont. Asszony bömmből, gyerekek is. Asszony válik.


Alulteljesít a munkában. Kirúgják, bíróság a családjának ítéli a lakást. Mehet albérletbe. De nincs miből fizetni…"


Aha, szép meskete.

Ilyen nincs, hogy a családnak ítéli a lakást. Válás esetén felezés van (hacsak nem asszonypajti vitte a házasságba a kecót, de akkor meg jogosan van csuti kuss), ill. gyerektartás. Amit sokan elcsalnak, direkt nem jelentetik be magukat.

Szóval annyi biztosan jut, hogy legalább egy kauciót letegyen. Csomó állás van, ahol szállást is adnak, így még az sem kell. Jaa, hogy nem felsővezetői? Átmenetileg megteszi, felsővezetőként pedig úgyis felsült, alkalmatlan rá.

Kifogások, jajjj azok mindig vannak!

2021. jún. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha nem akarok pénzt adni, akkor nem is fogok, az hétszentség. Nem, majd hagyom magam kirabolni...jól néznénk ki!
2021. jún. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

" 10/12 anonim válasza:


El nem tudom képzelni, miféle művészettel NEM lehet másfél évig munkát találni.


Azt meg végképp nem, hogy addig miből lehet megélni, ha pénz nincs."


36 helyre küldtem el a jelentkezésemet, 9-nél behívtak, de nem vettek fel.

Nem rólam szól a kérdés, de meg arról sem, hogy ne ítélkezzünk. De nem szeretem, ha ismeretlen sorsú ember csakis magának kereste a bajt, senki más nem hibás abban, hogy erőszakos kéregetésre kényszerült.

Levakarni valóban néhányukat nehéz. Meg az is igaz, páron megpróbáltam segíteni a magam módján, de elhajtottak.

Nincs igazán recept arra, hogyan lehet lerázni őket.

2021. jún. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

Tehát jobb inkább önérzetesen várni a munkát mint elmenni egy gyárba melózni és közben keresni a jobbat?


Világos...

2021. jún. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

15-ös! Szállj már le rólam! Nem, nem voltam önérzetes.

30 éves nyomdai és kiadói tapasztalattal elmentem volna tampongyártó gépre is beállítónak. Részemről rendben volt. És sok egyéb helyre is. Nem voltam finnyás. És mégsem.

De mondtam már, nem rólam szól a kérdés.


A kéregetők is emberek, és felháborít ez a hozzáállás.

2021. jún. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"lehet egy kérdésem"


"megvolt"


Ha hozzám odajön valaki, ez a párbeszéd hangzik el.

2021. júl. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
#16 Akkor menj ki az utcára és osztogasd szét nekik a pénzed! Attól tuti jó ember leszel a szemükben!
2022. aug. 7. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!