Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Mit tegyek ebben a helyzetben? (Családbafogadás)

Figyelt kérdés

Röviden, családsegítős segítés által a nővéremnél vagyok anyám helyett. Anyám mentálisan beteg, és egyáltalán nem segít abban, hogy jól éljek. (Lakást biztosít, de tojjik rám magasból, ügyet is egyedül intézek, iskolában nem érdeklődik utánam) Szeretem anyámat ettől függetlenül.

Családsegítősök a nővéremet találják a legjobb félnek aki nevelhetne. Igenám, de a nővérem engem szerintem utál. Folyton meghazutol, lenézően beszél velem, csak azért fogadt magadhoz. Nekem rosszul esik ez nagyon. Úgy beszél velem mint egy csővessel, beszélt is velem úgy. Latszik rajta hogy tekint rám mknt egy teherre. Rosszul esik nagyon. Anyukám is mérges rám, mert felkerestem a családsegítősöket. Nem tudom mit csináljak. Intézetnél mindkettő jobb, de ez lelkileg nekem nagyon megterhelő.



2021. jún. 29. 12:26
 1/5 A kérdező kommentje:
Beszélt is velem úgy , úgyertem, hogy szólított csővesnek. A magához fogadást meg azért, hogy valakit lenézhessen. Nővérem utálják anyámat annyira, hogy ha velem beszél úgy szólítja hogy "anyád"
2021. jún. 29. 12:27
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs másik rokonod, akihez mehetnél?
2021. jún. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


Otthon anyádnál mi a baj?


Lehet hülyeség de egy próbát megér hogy beszélsz a nővéreddel. Talán segít valamit

2021. jún. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ma kidobott a nővérem, jó megérzéseim voltak vele

kapcsolatban...

Mindegy, azért, köszönöm. Más nem nagyon van.

2021. júl. 2. 21:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Anyáddal mi a baj?
2021. júl. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!