Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi tegyek ebben a helyzetben?

Mi tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Barátaim nevét gyümölcsökkel jelölöm: alma, körte, naracs, szilva.

alma volt az olyan ember akit igazi barátomnak neveztem.

De mostanában eléggél elfeletkezik rólam, és másokkal van, én ezért elég jól összebarátkoztam körtével, akit kiskorom óta ismerek.

Tehát alma irigy volt körtére. És alma öszeveszett velem, mert körtével voltam.

Majd kibékültünk, és megegyeztünk h nem feletkezünk el a többi barátunkról, de többet leszünk egymással.

Erre ma megtudtam, hogy alma bulizni megy szilvához, akit szintén barátomnak hittem. Persze engem elfelejtettek meghívni.

Mit tegyek? Visszavágjak? Ott van nekem körte, és narancs, akiket nagyon szeretk, de bánt h alma "megcsal".


2010. okt. 23. 12:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és 13/L.
2010. okt. 23. 12:59
 2/4 anonim ***** válasza:

engem is érdekelne a válasz mert énis pont ilyen helyzetben vagyok..

13/L

2010. okt. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

15:00

Te mit tennél?

2010. okt. 23. 15:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne vágj vissza. Annak ritkán jó a vége. Legfeljebb elmérgesítené a helyzetet.

Viszont beszélhetnél a barátoddal, és elmonhatnád neki, hogy rosszul esett. Valamint tisztázhatnád vele te mit szeretnél, mi a bajotok egymással, és ő mit szeretne mit vár el.

2010. okt. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!