Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ilyen egy 'legjobb...

Szerintetek ilyen egy 'legjobb' barátnő?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy barátnőm, 13 éve ismerem, de csak 4-5 éve vagyunk nagyon jóban. Nem egy suliba járunk, ő koleszos is, ezért hét közben egyáltalán nem találkozunk. Hétvégén hiába hívom akárhova, nem akar jönni, mert nincs kedve, fáradt vagy épp mással akarna elmenni. Ezt általában megértem, viszont már annyira korlátozott a kapcsolatunk, hogy szinte csak virtuálisan vagyunk jóban, idén kétszer ha találkoztam vele. A 'legjobb' az egészben, hogy tőlem is elvárja, hogy mindig itthon üljek a gép előtt és msn-en beszélgessünk, nekem viszont vannak olyan igényeim, hogy ne csak online szórakozzak. Ilyenkor elmegyek másokkal, de akkor mindig megkapom, hogy nekem már csak az új barátnőim vannak. Eddig életemben kétszer rúgtam be (18 múltam) de ezeket mindig a fejemhez vágja és sokszor úgy beszél rólam, mintha minden hétvégén vadul buliznék, pedig tudja hogy nem így van és ha barátokkal vagyunk mindig felhozza a témát, pedig tudja, hogy nem vagyok rá büszke. Ez azért is esik rosszul, mert én tényleg mindenben mellette állok, most épp egy 14 éves sráccal kavar 18 éves létére, mégse hurrogtam le, csak elmondtam a véleményemet. Észrevettem azt is, hogy a többi barátnőmet folyamatosan leszólja, ez is rosszul esik. Múltkor találkoztunk, elkezdtem neki mondani, hogy ezek milyen rosszul esnek, de annyival elintézte, hogy 'jaaaj, tudod mennyi szeretlek'. Bánt a viselkedése. :( Mit tehetnék? Nem akarom elveszteni, mert szeretem, viszont a viselkedése miatt egyre távolabb kerülünk egymástól és ez fáj.
2011. máj. 2. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, hogy távolabb kerültök egymástól. Ebben az életkorban mindenkinek a maga útját kell keresni, tanulás, párkapcsolat, jövő építés, meg stb. Pár év múlva, vagy 10 - 20 év múlva összetalálkoztok, és ugyanolyan jó barátnők lesztek,mint azelőtt. De az is lehet, hogy nem. Akkor meg lesznek más barátaid. Hagyd, hogy úgy történjen, ahogy hozza az élet.
2011. máj. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Izééékeh11 ***** válasza:
60%

csak kihasznál.jobb ha megmondod neki hogy neked legalább vannak jobb elfoglaltságaid is annál,minthogy folyton a gép előtt ülj és kinyald az ő segét....

13L

2011. máj. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jaj ezt én sem bírom. -.- Velem is ez a helyzet. Igénylem, hogy a VALÓSÁGBAN lógjak az egyik barátnőmmel, de ő már csak virtuálisan képes létezni.o.O
2011. máj. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!