Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok? Nem lenne...

Mit csinálnátok? Nem lenne kínos?

Figyelt kérdés

Van egy kerti medencénk a kertünk végében. Meztelenül szeretnék fürdeni, amikor nem lát senki, de az a baj, hogy szinte mindig van itthon valaki, ezért nem nagyon merek. Nagyon kockázataos lenne, hogy lebuknák, mert nem tudnám felvenni a fürdőgatyát mire oda jön valaki. Természetesen a gatyát oda tudnám tenni, hogy ne lássák, de felvenni nem tudnám olyan gyorsan. Vagyis nem tudom, hogy mennyire lenne kínos a család tagok előtt, ha jönnek és látják hogy nincs rajtam rendesen a gatya csak oda van téve, hogy ne látszódjon?


F



2021. júl. 19. 14:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Családtag előtt nem kínos
2021. júl. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
71%

#9 válasza:

"Mit nem tudod felvenni a gatyádat??

Odateszed a medence szélére, aztán ha jön valaki, a víz alatt felveszed.

Mi ebben a bűvészmutatvány?????"


Azért nem tudná felvenni, mert álló cerkával, matyizás közben nem is olyan egyszerű.

És így ugye azért az is más megvilágításba kerül, miért gondolja, hogy zavarná a családot.

Én is minimum gyanakodnék, ha a 17 éves fiam egyszer csak meztelenül mászna be a medencébe. Biztos isten, hogy vele takaríttatnám ki.

2021. júl. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

# Egyáltalán nem erről van szó!

Ne találj ki dolgokat!

2021. júl. 19. 22:09
 14/19 1Léna ***** válasza:
18%
Mi lenne, ha egyszerüen mekérdeznéd a szüleidet, hogy zavarná-e őket, ha így szeretnél fürödni?
2021. júl. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 mooti ***** válasza:
100%

Szerintem mikor mész medencézni egyszerűen jelentsd be, hogy nagyon meleg van és megmártózol a medencében fürdőruha nélkül majd ki is fekszel így napozni. Ezt a derekadra tekert törölközőve tedd meg. Majd várd a reakciót.

Én is így tettem korábban. Mikor kijöttek mondták na nemár, nem gondolták, hogy megteszem. Később volt mikor zavarta őket akkor felvettem egy gatyót, de volt mikor kijöttek napozni mellém és szóvás se tették.

2022. nov. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan tedd meg. Ha szólsz előtte, és a szüleid normálisak, akkor nem lehet baj. #12 Miből szűrted le ezt a bölcsességet, tudod rossz az aki rosszra gondol.
2022. nov. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 NTBS ***** válasza:
Én fürdőgatyában fürdenék. Minek pucérkodni.
2022. nov. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 mooti ***** válasza:

Aki ki se próbálta a textil mentes fürdést az nem is tudja milyen jó.

Pedig nagyon kellemes meztelenül úszni, napozni.

2022. nov. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Amikor pl mi nyaraltunk volt külön beépített medence az udvaron. Este a fény visszatükröződik a vízfelszinről, így senkit nem látni távolabbról, csak a fejét ami kilóg. Én ezt megfigyeltem és pucérkodtam lazán. Csak szóltam többieknek, ha jönnek oda, akkor jelezzék.

Ez tavaly volt.


Üdv! 30N


Szóval no para.

2022. nov. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!