Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Foglalkoztat az öngyilkosság...

Foglalkoztat az öngyilkosság gondolata?

Figyelt kérdés

Kérem írjátok meg mi lenne az az élethelyzet amikor öngyilkosok lennétek, esetleg most abban vagytok? Volt, hogy már próbálkoztatok? Mit gondoltok arról az emberről aki öngyilkos lett? Vallásotok gátol netán az Édesanyátok szeretete? Magányosságod miatt támadt már ilyen érzésed?

Szakdolgozatomhoz várok a fenti témába minden építő gondolatot. Kor és nemet légyszi írjatok!


2010. aug. 29. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Aha. :@ nem részletezném
2010. aug. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szia, én sokszor gondolkoztam azon hogy mi viheti egy embert erre a döntésre és nem tudtam elképzelni nagyon sokáig , nekem van egy párom 2 éve vagyunk együtt olyan szerelmes vagyok hogy az már néha fáj és sokszor elgondolkoztam milenne ha szakitana és vele kapcoslatban annyira gyenge vagyok érzelmileg annyira szeretem hogy én szerintem akkor probálnék meg öngyilkos lenni ha elhagyna. talán jobban fájna mintha egy közeli családtagot veszitenék el ha ő elhagyna. de szerintem másokat pedig mély depresszio viheti rá vagy ehhez hasonlo gondok esetleg anyagi okok. de egyébként még sose próbáltam mert amugy nagyon jo életem van , megvan mindenem és boldog vagyok:)


20 l

2010. aug. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%

Nem leszek öngyilkos, nem is gondoltam rá soha. Gyenge az aki ezt teszi de még gyengébb aki egyáltalán gondol rá.

19 f

2010. aug. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem már mindenki elgondolkozott azon, hogy milyen lenne ha meghalna vagy öngyilkos lenne. Mi lenne az itt maradtakkal és hasonlók. Én most azt mondom, hogy soha nem lennék képes rá, mert legyek bármilyen rossz passzban is, nem tudhatom mi lesz velem később. Egyszer élek csak és ezt szeretném kihasználni. Mondjuk én pár éve majdnem meghaltam egy betegségben és azóta még jobban ragaszkodom az életemhez. Amúgy ha esetleg ezen törném a fejem a vallás nem gátolna meg, mert nem hiszek benne. Az öngyilkos emberekről pedig azt gondolom, hogy önzőek és gyengék. Bár, aki hülye az haljon meg. :D Ez így elég gonosz mondás, de tényleg. Nem tudom sajnálni az öngyilkos embereket.
2010. aug. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocsi 20/L :)
2010. aug. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Hát...

Normális ember nem gondolkoznik ezen;)

de ezt a linket nézd meg:

http://www.youtube.com/watch?v=T-HBi28tvck

olvasd el a komikat is,biztos hasznos lehet.

2010. aug. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én komolyan gondolkodtam rajta, amikor azt hittem, hogy megint meg fogok bukni, de az az egy dolog visszatartott, hogy megismerkedtem valakivel. Ha érdekel, akkor írj privit.
2010. aug. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a videót és az eddigi válaszokat is!


Engem vallásos módon neveltek, viszont mára egy csomó dologgal nem értek egyet a katolicizmus terén. De még mindig vallom, hogy az életet a Jóisten adta nekünk, és csak ő veheti el. De a reinkarnációt is nagyon érdekesnek tartom és valahol hiszek benne. Hát én ilyen liberális vallású lennék.:)

És persze: Anyukám! Imádom őt! Nem tennék vele ilyet.

26L

2010. aug. 29. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!