Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogy mondjam neki...

Summer2 kérdése:

Mit tegyek? Hogy mondjam neki udvariasan hogy előbb keljen fel?

Figyelt kérdés
a szüleim "korán" fél 8-kor kelnek, és a nővéremmel mi is 8 órakkor és a barátom 10-ig alszik vagy tovább nálunk és nem nézik jó szemmel(szüleim) hogy eddig alszik. Apu azt mondta kirúgja az ágyból ha nem kel fel kilencig és nem jöhet többet
2021. aug. 17. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez pont jó lesz.
2021. aug. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
És mi köze apádnak ahhoz, hogy meddig alszik? Ezt nem értem. Elkésik a munkából miatta apád? Vagy mitörténik? Ha meg a barátod 10-ig alszik és ezt megteheti akkor miért ne... Ezt sose értettem.
2021. aug. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Légyszives kelj fel hamarabb mert a szüleim nem nézik jó szemmel ha ilyen sokáig alszol valahogy igy
2021. aug. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak kiakadna rajta hogy nem állhat addig. Apámnak az a baja hogy ő korán kel , és már akkor elkezdi az otthoni teendőket a barátom meg 10-ig ágyba van es nem csinál semmit
2021. aug. 17. 21:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Igaza van apádnak!! Én biztosan elbeszélgetnék vele, és amennyiben nem ért belőle, vágnám ki mint a macskát. Finomabban: be sem engedném a lakásomban,
2021. aug. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!