Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan mondjam meg nekik...

Hogyan mondjam meg nekik udvariasan, hogy nem érdekel?

Figyelt kérdés

A két legjobb barátnőm folyamatosan pasikról küldözget át nekem képeket, hogy ilyen jól néz ki, meg olyan jól néz ki. Oké, megértem, én is tele vagyok hormonokkal, de engem nagyon nem érdekelnek, már csak azért is, mivel leszbikus vagyok, amiről ők is tudnak. Hogy adjam a tudtukra, hogy hagyjanak ezzel békén?

15/L


2014. dec. 20. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az pont egy jó "kifogás", hogy leszbikus vagy. Kérdezd meg tőlük, hogy mégis mit gondolnak, amikor leszbikus lánynak mutogatnak pasikat? :D Köszönd meg, és mondd el, hogy neked nem ettől nedvesedik a bugyid.
2014. dec. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vagy maximum legközelebb én meg csajokat fogok nekik küldözgetni. :D
2014. dec. 20. 18:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne reagálj a küldött üzenetekre.
2014. dec. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az elég nagy bunkóság lenne, nem?
2014. dec. 20. 18:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha tudnak róla,hogy a lányokat szereted akkor nem tudom miért küldenek fiúkról képeket. Te is küldj lányokról. Amikor meg vmit beszólnak,akkor reagáld azt,hogy na engem meg a pasik nem érdekelnek.
2014. dec. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 matty604 válasza:
Vagy probalnak hetero utra terelni vagy leszarjak a nemi hovatartozasod es az erzeseid...
2014. dec. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Provokálnak a képekkel, tényleg ne reagálj rá.
2014. dec. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!