Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy nőnek mikor érdemes...

Egy nőnek mikor érdemes plasztikáztatni a melleit?

Figyelt kérdés

Ha erre elszánja magát valaki, akkor mikor érdemes csináltatni? Sok celebnél látom, hogy szülés után csináltatja meg.

Ha gyerekvállalás előtt csináltatja valaki, akkor szoptatas után fennáll annak az esélye, hogy a mellműtét után deformálódnak a cicik? Vagy újabb műtétre lesz szükség? Mert azért csak felszed jó pár kilót a nő, a bőrrel lehet probléma lesz ismét?!



#mellműtét #Mellimppantátum
2021. szept. 1. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Neked így is szépek.
2021. szept. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%

Mikor érdemes? Ha baleset éri maximum, vagy komoly egészségügyi problémákat okoz, mint mondjuk a hatalmas mellek miatti hátfájdalom, illetve valami betegség miatti helyreállító műtét.


"Ha gyerekvállalás előtt csináltatja valaki, akkor szoptatás után fennáll annak az esélye, hogy a mellműtét után deformálódnak a cicik?"


Komolyan azt gondolod, hogy akinek mellimplantátuma van, az szoptat?

2021. szept. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2-es:


Fogalmam sincs, hogy szoptatnak-e így anyukák.

Lényegében azért tettem fel a kérdést, hogy többet megtudjak.

Akkor a kérdésem érvényes terhesség alatti elhízásra és az utána való visszafogyásra.


Csak azért tettem fel a kérdést, mert én elég sokat fogytam életmódváltás miatt, és elgondolkodtam a műtéten, mivel súlyzózok is mellette, így nem túl szép az összkép.

És egyszer majd szeretnék egy gyereket... :)

2021. szept. 1. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!