Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell túl lépni a...

Hogyan kell túl lépni a kellemetlen helyzeteken?

Figyelt kérdés
Történik veled valami ciki, beégsz, leégsz, elesel, bénázol stb... Utána nem gondolkozol ezen hosszú időkig? Ti hogy hessegetitek el ezt? : D
2021. szept. 2. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Leszarom.

Ennyi.

2021. szept. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Régebben nagyon sokat rágódtam ezeken. Aztán egy olyan beosztásba kerültem a munkahelyemen, ahol jóval többször égettem be magam, ami betanuló időszak alatt azért nem egy szokatlan dolog. Igazából minél többször csináltam hülyét magamból, azt vettem észre, hogy annál kevésbé érdekelt a dolog. Illetve mivel nem feszültem rá a dologra annyira, egyre kevesebbszer bakiztam, és egyre jobban is ment minden.
2021. szept. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek!

Ha nem nagy tolakodás akkor egy konkrét példát megosztasz? Csak ha tényleg nem gond.

2021. szept. 2. 19:02
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bárkivel megesik, hogy bakizik, kellemetlenség éri. Ha netán megbántasz valakit, azonnal kérj bocsánatot. Ha elesel és megütöd magad, mondd nevetve azt a jelenlevőknek, hogy nem tudtad, hogy tél van, tehát nem tudhattad, hogy jeges az út (persze - a valóságban nyári hőség lehet). Szóval - igyekezz valami tréfával elütni, kár rágódni és ne is rágódj rajta.
2021. szept. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok


Nem igazán bírtam sosem kiengedni sok ember elött, pláne nem beszélni előttük. Viszont az új pozíciómban gyakran kellett meetingeket tartanom 20-30 ember elött is akár. Hát, hagy ne mondjam hogy amikor először odaálltam, és mindenki engem nézett rendesen bepánikoltam. Nem is igazán emlékszem hogy mit hadováltam, csak azt hogy nagyon hadartam, meg hogy a kulcsomat piszkálltam megállás nélkül a zsebemben. Baromi kínos volt.


Aztán a második, meg a harmadik (meg a sokadik) alkalom sem volt annyira "sikeres", viszont egyszer csak azt vettem észre, hogy egyre kevésbé görcsölök rá a dologra. Egyszerűen nem agyaltam azon hogy mi van ha elcseszem, mit fognak gondolni rólam, szimplán csak odaáltam, és lazán elmondtam amit akartam. Azt hiszem, hogy úgy voltam vele hogy egyszer már elcsesztem, és mégse dőlt össze a világ, és valahogy tudatosúlt bennem hogy felesleges túlságosan rágörcsőlni a dologra. Persze ez nem egyik napról a másikra tőrtént.

2021. szept. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen, teljesen igaz amiket írtok!

2-esnek köszönöm hogy leírt egy konkrét példát. Igyekszem így gondolni rá, csak néha nehéz nem kaattogni.

2021. szept. 2. 19:43
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon nehezen tudom elhessegetni, főleg ha olyan ember előtt történet a kínos dolog aki fontos nekem vmennyire. Légyszívesebben sírnék ilyenkor.
2021. szept. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!