Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha a youtube csatornás fiókom...

Ha a youtube csatornás fiókom letiltásra került szerzői jogi sértés miatt, hogy lehet feloldani?

Figyelt kérdés
tele volt személyes dolgokkal is
2021. szept. 8. 11:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.

Ha a Youtube tiltotta a csatornát, akkor ennyi volt.

2021. szept. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A személyes videókat hogy tudnám visszakapni, ami máshol már nincs?
2021. szept. 8. 13:26
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát. előtte általában küld figyelmeztetést. És mi az, hogy "máshol már nincs?" NEm te töltötted fel azokat a videókat? Ha meg te töltötted fel akkor ott ahonnan feltöltötted meg kéne lennie.
2021. szept. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Figyelmeztetés nélkül törölték!
2021. szept. 8. 15:34
 5/14 A kérdező kommentje:
Csak mert feltöltöttem egy egész estés mozifilmet tesómnak...
2021. szept. 8. 15:34
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát az ilyenekkel vigyázni kell. Arra nem válaszoltál: "Nem te töltötted fel azokat a videókat (ld. A személyes videókat hogy tudnám visszakapni, ami máshol már nincs?) ? Ha meg te töltötted fel akkor ott ahonnan feltöltötted meg kéne lennie.
2021. szept. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

A gépről töltöttem fel, amit már töröltem, mert nagyon sok volt 2004 óta.

Ilyenkor nincs valami megoldás, hogy visszakapjam a fiókot vagy azt törlik a tartalmát és nincs sehol?

2021. szept. 8. 16:33
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
Úgy tudom, hogy amit töröltek az törölve van... Hát már bocs, de én nem kevés filmet készítettem, hosszabbakat rövidebbeket. 1998 óta megvan az összes amit gépen vágtam (jelenleg ez már fölötte van a 40 TB-nek). OK, hogy a nyersanyagok már nincsenek, de készre vágott filmek igen. Azért főleg a mai technikákkal nem foglalnak sokat főleg ha az ember úgy gondolja, hogy szüksége van rá. Ma már egy 6T-s diszk egészen megfizethető. Így jártál. Miért kellett neked jogsértő tartalmat feltenni, és miért nincs mentésed? Csak magadat okolhatod. Esetleg megpróbálhatsz írni nekik (bár válaszolni nem szoktak), de ez esélytelen út. Így jár az aki olyan helyen tartja az anyagait ami nem a sajátja. De komolyan kérdezem ha ezek fontos videók voltak miért nincsenek meg lementve?
2021. szept. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Írtam nekik és rögtön válaszoltak,hogy most nem ez a legfontosabb.


1 film miatt felszólítás nélkül nem kéne törölni akkor sem az egész fiókot, az egész életem rajta volt, ott tároltam mindent!

2021. szept. 8. 19:51
 10/14 anonim ***** válasza:
Legalább megtanulod, hogy ami fontos azt nem egy vadidegen ráadásul nem a korrektségről, és megbízhatóságáról híres cégnél kell tárolni. Erre mondják mifelénk,hogy így kjártál. Sosem értettem azokat az embereket akinél a fontos adatok csak 1 helyen vannak meg, hogy ezt hogy gondolják. Legyen az fájlokról, képekről, videókról.
2021. szept. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!