Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van ez mostanában?

Miért van ez mostanában?

Figyelt kérdés

Mostanában vettem észre, hogy a hétvégék úgy elszaladnak, mintha csak 1 nap lenne.

Kb semmire se elég


2021. szept. 19. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel nem csak te vagy így.
2021. szept. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

,,Tartsd a kezed egy percig a forró kályhán, meglátod, egy órának fogod érezni. Beszélgess egy csinos nővel egy órát, mintha csak egy perc lenne. Na, ez a relativitás."

//Albert Einstein//

2021. szept. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 KmsRys ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs, hogy ez miért van, de szerintem a hetek, hónapok is pillanatok alatt odavannak. Arról persze hallottam már, hogy aki le tudja foglalni magát valamivel, annak repül az ideje is, bár én nem csinálok kb semmit, mégis azt veszem észre, hogy rohan az idő.


Persze ha nem iratkoztam volna ki abból a rohadt unalmas suliból, ahová jártam, akkor 8 óra is 8 évnek tűnne! 😂

2021. szept. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy megy az idő, nem úgy, mint régen..."

"Már az idő sem a régi."

😁

2021. szept. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#4:

- "Igaz, igaz, Ványadt Ványadtovics Vinyov, mintha csak magam mondtam volna."

- "Hej, ha ezt a galambocskám, Galuska Galagonya megérhette volna!"

- "De nem érte meg."

- "Hát ez az!"

2021. szept. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Eppen ezert, nekem minden nap vasarnap! :)))
2021. szept. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Valóban van abban igazság, hogy ha elfoglalod magad olyannal, ami érdekel, akkor rohan az idő.

Ennek az ellentéte a következő:

Egyetemi előadáson a hallgató megnézi az óráját és látja: 10:15 óra. Nem érdekli az előadás, ezért "fél" óra múlva ismét az órájára néz: 10:20...

2021. szept. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!