Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem ír a srác?

Noémi 2005 kérdése:

Miért nem ír a srác?

Figyelt kérdés
Egz nap elkezdtünk beszélgetni és a beszélgetést úgy zártuk le, hogy jó éjt. Másnap úgy gondoltam hogy ez amolyan egyszeri alkalom volt ezért nem írtam rá. Viszont este felé olyan öt körül rám írt,hogy na Mizu. Innentől kezdve egy teljes hónapon át beszélgettünk, találkoztunk 1-2-3 szor a suli folyosólyán megöleltük egymást. 6 embernek mondtam el a sráccal kapcsolatban észrevételeimet és mindegyik azt mondta hogy a srác többet akar tőlem mint barátság. Kíváncsi voltam arra hogy keres e a srác ha nem írok rá. Már Szerda óta az az négy napja nem írt. Pénteken egy sráccal megbeszéltünk randit, el is mentem ki is raktam pár képet a randiról, és O is látta. Lehet azért nem ír vagy amúgy ilyenkor mit kéne tenni? Ilyenkor mi a helyzet?

2021. okt. 10. 04:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért mert egy másik sráccal voltál.
2021. okt. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem köteles visszaírni. Te ráírnál a srácra ha látnád hogy egy csajjal volt randizni?
2021. okt. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Senior Séf ***** válasza:
Nem ér rá. Jelenleg éppen a nőket szidja, veled az élen.
2021. okt. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!