Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak szerintem van itt sok,...

Csak szerintem van itt sok, kérdésnek álcázott panaszkodás?

Figyelt kérdés
És miért csinálják? Hogy sajnálják őket? Vagy nincs kivel megbeszélni a problémáikat? Gondolok itt kiváltképp a családi kapcsolatok, mentális egészség, párkapcsolatok kategóriára, de máshol is előfordul.

2021. okt. 18. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valóban sok van, és a felsorolt okok mindegyike lehetséges.
2021. okt. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tényleg elég sok van, különösen a nők szeretik ezt.

De szerintem nem probléma. A kérdező kipanaszkodja magát, akit pedig érdekel, az megnézi a megoldásokat, amelyeket ajánlanak.

2021. okt. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A tudományoknál is van egy "incelünk", aki pár naponta ilyen-olyan kérdések mögé bújva sajnáltatja magát, hogy milyen társadalmi igazságtalanság, hogy ő nem juthat alanyi jogon a napi "betevőjéhez". :) Ma pl. nemchad-del indította a kérdést... https://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__tarsadalomtudoman..
2021. okt. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van aki már évek óta itt panaszkodik.
2021. okt. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezek figyelemhiányos emberek, és játszmáznak itt. Tulajdonképpen piócák.

Sajnos ez is van. Ha az oldal üzemeltetői nem figyelnek rá, akkor olyan érzésed is lehet, hogy csak ez van.

2021. okt. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bevallom én szoktam ilyen kérdéseket kiírni. Olykor a válaszokat el se olvasom. Jól esik kiírni. Olyan barátaim vannak, akikkel nem lehet komolyabb személyes dolgokról beszélni, így nem tudom kiadni magamból, hogy mi történt. Valahogy legalább részben meg kell szabadulnom a feszültségtől, ami ilyenkor keletkezik benne.
2021. okt. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!