Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért jön föl a hab ?

Miért jön föl a hab ?

Figyelt kérdés
Bele kellett nyúlnom a wc-be, mert túl sok papírt dobtam bele/túl nagyot kakiltam; és mielőtt eléri a víz a perem tetejét és kifolyik, tovább kellett tuszkolnom ott alul. Utána jó alaposan kezet, kart mostam. Meg még fertőlenítettem ott a dolgokat, meg megin kezet mostam. Na, tehát, miért úgy van ez kitalálva, vagy akkor miért nem végtelen/nagyobb-mert a végtelen az azért mégiscsak túlzás- a lyuk, vagy megy sokkal lejjebb; ott a fürdőszobában fém négyszög, benne rácsos fém kör. És ott el kezd feljönni a hab. Ami már egyszer lement a lefolyón. Szóval, az nem tudom, mennyire tiszta. Na, és akkor szóval tehát mikor jó alaposan kezet mostam elkezdett feljönni a hab, de rengeteg jött fel, akkor utána el kellett távolítanom a habot, és megint kezet kellett mossak. Na, most , ezt miért nem úgy csinálták, hogy ne jöjjön fel a hab; mert utána ott már nem is tudtam többet kezet mosni, hanem máshol kellett mégegyszer; ahol nem jött fel a hab. Miért jön fel a hab, vagy miért ennyi, és kukacként elkezd elmászni-kimászni oldalra. ? Amit már egyszer elhasználtunk, és lehet, hogy a nemtúl tiszta lefolyóból jön vissza. Meg amúgy szal minekünk a szappan az talán nem full fertőtlenítős, mert akkor az lehetséges,hogy leszedné talán a kéz természetes védőrétegét. És akkor az a hab, ami már egyszer lefolyt a lefolyóba, az kezd el megint felvándorolni, kúszni, tolakodni ki azon a pici rácsos lyukon. Miért így van ez csinálva; szerintem még normál kategóriába férő szappanmennyiséget használtam. Rendes folyékonyszappan amúgy, ilyen nagyon szép kis utántöltős díszes óriási flakonjai vannak. A szappan szerintem amúgy szóval jó. De hogy miért jön föl a hab ? Nem lehetett volna neki valahol a ház alatt nagyobb lyukat csinálni ? Vagy ezzel most mi helyzet ? Régen amúgy nem volt lyuk a fürdőszobánk padlaján; ez pár éve került ide. Eleinte zavart is; de meg amúgy aszondták,hogy lefolyhasson a maradék víz ami esetleg kijön, azért rakták oda; de akkor tehát nem az volt a célja, hogy kijöjjön a hab; ezzel miért nem számolhatott a valaki, aki csinálta ? Amúgy a kefe nem ér tovább; le lehet nyúlni az aljáig, de oldalra fele , ami már lement az alagútba a vízszintes után, ott már nem lehet vele tovább tuszkolni; ezért kellett belenyúlni. Tehát miért nem úgy csinálták meg, hogy ne jöjjön fel a hab; ez most fizika kapcsán van elrontva, vagy kémia, vagy elmérték pl mérnökségileg; vagy mi a helyzet ? ♥

2021. okt. 22. 21:30
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Amúgy nem csöpögött le a kezemről, vigyáztam, nagyon ügyes voltam, de azért áttörölgettem a dolgokat fertőtlenítővel.
2021. okt. 22. 21:31
 2/13 A kérdező kommentje:
és a csapot, folyékonyszappannyomót is a másik kezemmel fogtam meg, de még azért a csap peremét is áttöröltem.
2021. okt. 22. 21:31
 3/13 A kérdező kommentje:
padlót is, meg azért még a teljes csapot,meg még a szappannyomó tetejét is.
2021. okt. 22. 21:32
 4/13 anonim ***** válasza:
Van egy közmondás: sok beszédnek sok az alja.
2021. okt. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kit érdekel mekkorát 💩-tál.
2021. okt. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ja, bocsi, azt tényleg kihagyhattam volna.
2021. okt. 22. 22:47
 7/13 anonim ***** válasza:
Alighanem sok mosószert engedtél egyszerre a vízbe, és nem futott teljesen le az, amiért legelőször belenyúltál.
2021. okt. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Oh, köszönöm, ment a zöld. ♥
2021. okt. 23. 13:27
 9/13 A kérdező kommentje:
És azt lehet tudni esetleg, hogy a padló alatt mekkora hely van a padnak ?
2021. okt. 23. 13:28
 10/13 A kérdező kommentje:
*mármint a habnak, hogy kb hány négyzetméter ? ♥
2021. okt. 23. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!