Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért félek ennyire?

Miért félek ennyire?

Figyelt kérdés

attól félek hogy elrabolnak vagy meggyilkolnak,

esténként lefekvés elött még a szekrénybe is benézek nincs e ott valaki és lámpa mellet alszok,

nehezen veszem rá magam hogy kimenjek a konyhába valamiért.de csak ha egyedül vagyok a szobámba ha van itt valaki akkor elvagyok...

nem horror filmektől vagy ijenektől van

mit tehetnék?

hogy győzhetném le?


2010. szept. 2. 23:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

en is szoktam felni attol hogy betornek mert az en szobam a konyha fele van es anyukamek pedig bent vannak egy masik szobaba:(en tv-vel alszok van kutyam is 2 de az amelyik hamisabb az be van zarva a masik meg egy kolyok labrador.

meg nekem meg macskaim is vannak es mindig zajonganak olyankor annyira megijedek.amugy hany eves vagy? szerintem en csak azert felek mert meg gyerek vagyok 11 eves.

2010. szept. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

17 vagyok

és a logikus gondolkozást már próbáltam de mindíg arra gondolok hogy mivan ha mégis

2010. szept. 3. 09:21
 13/13 anonim ***** válasza:

Hidd el, ki fogod nőni. Nekem is mikor pici gyerek voltam világítania kellett addig a lámpának az előszobában, ameddi g el nem aludtam, volt, hogy apa is direkt miattam sokáig tv-zett, hogy tudja vigyáz rám, nincs mitől félni. Minden este kulcsra zártam az összes beépített szekrényt, mert az volt az érzésem, hogy kukucskál valaki bentről, rohanva mentem ki éjszaka wc-re, anyáékhoz is sokszor bemásztam még amikor nagyon pici voltam. Nagyobb koromban sokszor hátranéztem az utcán is, hogy nem követnek-e (mondjuk engem egyszer egy pasas meg is kergetett), ha sötétben elmentem egy ablak előtt mindig féltem, hogy valaki egyszer hirtelen odanyomja a félelmetes képét az üvegre,...

Szóval azért írom csak le ezeket neked, hogy tudd tényleg nem vagy egyedül és hogy megnyugtassalak KI FOGOD NŐNI. A lámpás és szekrényes dolgokat legalábbis biztosan mondom, az ablakos dolgom még most is van, de azt egy sötétítővel lehet orvosolni. (volt, hogy nem is olyan régen megilyesztettek így, lehet, hogy ezért sem múlt ez el)

Tényleg a fejedben dől el minden! Már a kutyának is kimegyek éjszaka közepén és adok enni, pedig tudom, hogy a szomszéd házakba már többször is betörtek, úgy hogy otthon is voltak...

Tényleg nyugi, rendezd el reális érvekkel a fejedben és rájössz, hogy hülyeség az egész.

Remélem tudtam segíteni, mert tényleg tökre megértem, hogy mit érzel!!!

2010. szept. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!