Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Felek a sotetben. Mi tortenne ha?

Felek a sotetben. Mi tortenne ha?

Figyelt kérdés

Neha eljatszok magamban veszforgatokonyveket- tudom dilis, pedig van ilyen munka is xD


Lenyeg a lenyeg: felek a sotetben viszont egyedul lakom. Eljatszottam a gondolattal h mit csinalnek ha elmenne az aram. Es az jutott eszembe h a telefonommal vilagitanek es osszeszednek par reklamujsogot amit az uvegasztalon meggyujtanek.


/a gyertya az 1 candelajaval (v lux) vagy mivel nekem tul keves szoval total osszefosnam magam/


A reklamujsagok kb. milyen hofokon egnenek? Lenne valami baja az uvegasztalnak?


Jah es egyeb otleteket is szivesen fogadok ilyen- szamomra " vesz" esetere. :)


2011. okt. 20. 01:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fogod magad és beülsz valahová, ahol emberek vannak, és lenyugszol, ennyi. :D
2011. okt. 20. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ohm, en konkretan lefagyok a felemtol. Es nagyon ketlem h kimennek az utcara ha sotetbe borulna a lakoovezetem...


Ugh remelem h a magneszaras kapu nem nyilik ki aramszunet eseten... :S nah ezt is jo lenne megtudni holnap a gondnoktol...


A fenycsinalasra inkabb ilyen home made dolog kene...

2011. okt. 20. 02:09
 3/11 A kérdező kommentje:

magneszaras xDxD aztaaaak


Mágnes záras

2011. okt. 20. 02:11
 4/11 anonim ***** válasza:
Már kezdtem azt hinni, hogy ez valami Jedi szleng xD
2011. okt. 20. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vegyél ilyen iszonyat nagy fényerejű elemlámpát. :D Legalább 3at. :D Meg sok elemet. :D Helyezd el mindegyiket valahol a szobában, és tádádádám. :D
2011. okt. 20. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ezen besza.rok:D:D:D
2011. okt. 20. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A reklamujsagok meggyujtasaval garantalt vilagossagot csinalnal, mert percek alatt felgyujtod az egesz lakast vele.

Barataimnal minden szobaban es helysegben, legalabb ket helyen van zseblampa kikeszitve, es a kettobol az egyik nagy teljesitmenyu. Meg a wc-ben is van.

2011. okt. 20. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csodálom hogy egyedül életképes vagy. Ha ilyen dolgok jutnak eszedbe, és meg is valósítottál már párat csoda hogy még vagy. Nem szabad gyújtogatni. Ha a gyertya kevés, ahogy írták is, vegyél elemlámpát. Az újabb ledesek már nagy fényt adnak.
2011. okt. 20. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jah még annyi, hogy az ilyen mágnes záras ajtókhoz is van kulcs. Gondolom neked is van. Azzal gond nélkül lehet nyitni bármikor. De ha elektromos rendszerű szerinted ha nincs áram, akkor az ajtónál van? Gondolod hogy az külön rendszer és egy szomszéd városból kapja a tápot?
2011. okt. 20. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Na ez az h a magneszar az targa nyitva lesz.


Am fura h tok eletkepes vagyok- foleg mivel mondjuk ugy 13 evesen koliba csaptak es azota ha 1,5 evet eltem anyukammal sokat mondok.


Csak a sotetben felek de nagyon. Es tegnap ramtort a para h nehogy aramszunet legyen- gyerekkoromban gyakori volt.


Es mint mondom h "veszforgatokonyvkent" ez jutott eszembe, mert tegnap nem volt nalam elemlampa meg semmi.


Azt hiszem jo h eszembe juttatatok, meg az aramszunet eshetosege is eszembe jutott igy veszek elemlampat, vmi ipari fenyerejut xD


/ am az uvegasztalnak ketlem h megolvadt volna, nem eg az olyan hofokon /

2011. okt. 20. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!