Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Zsarolnak, mit tegyek?

Zsarolnak, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy hapsi elkezdett instán követni, de sokat írogatott, pedig nem is ismertem, ezért letiltottam, majd megtalált egy olyan messenger accounton, amihez nem tartozik facebookfiok, mondván, hogy facebookon megtalálta az ismerőseimet, és küldött meztelen képeket, amin a nők alakja valóban hasonlít rám (bár egyébként ha valaki jobban megnézi, látja, hogy nem én vagyok), és ha nem küldök többet, elküldi mindenkinek. Kamu, igaz? Hiszen nem találhatta meg az ismerőseimet facebook nélkül...

2021. okt. 26. 15:29
 1/3 anonim válasza:
100%
Én a helyedben nem különösebben foglalkoznék vele hiszen mint mondtad nem te vagy a képeken. Ha félsz hogy elküldi másoknak előzd meg és írd ki ezt a storydat a faladra úgyis megértik az ismerőseid. Egyébként nem teljesen értem az egészet..most az a baja hogy nem beszélsz vele?! Jelentsd és kész ha továbbra is üldöz rendőrségi ügy.
2021. okt. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Renden, ez lesz, köszönöm!

Persze, ki fogom írni, csak azért mégis rosszul érintett...

Rossz belegondolni, hogy mi törénik, ha ez egy kamasz lánnyal is ezt eljátsza

2021. okt. 26. 15:49
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Jelenteni a facebokknak, illetve feljelentést tenni a rendörségen
2021. okt. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!