Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ettől értéktelen ember lettem?

Ettől értéktelen ember lettem?

Figyelt kérdés
Nagyon osszevesztem a baratommal,részeg volt,megalázóan beszélt velem.Én is többet ittam a kelleténél,nem birom az alkoholt,nem szoktam inni.Kiabáltam vele,mert a kezemet rángatta.Többen látták,még a földre is leestem.Nagyon megaláztam magam.Hogyan tegyem magam túl rajta.Felnőtt nő vagyok,de nem birom feldolgozni ezt a szégyent.

2021. okt. 30. 18:23
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
És aki látta,mindenki engem hibáztat.Csak azt látták,hogy ordibálok vele és el is estem.Beleőrülök ebbe.Lehetek még értékes?
2021. okt. 30. 18:28
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha a barátod kiáll melletted, akkor igen.

Most mondhatnám, hogy minek ittatok olyan sokat, meg máskor tartsatok mértéket. Már megtörtént. Minden csoda három napig tart. Mindenki csinál hülyeséget.

2021. okt. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szakított velem ezert
2021. okt. 30. 18:39
 4/13 anonim válasza:
45%
Nő vagy. Azok meg szoktak így viselkedni. A kanid meg barom, mert időben le kellett volna állítania, 2 pofonnal.
2021. okt. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanezért te is szakíthattál volna vele, megalázóan viselkedett,rángatott.

Most már nincs mit csinálni.

Nem kell magadat mások előtt védeni, mind a ketten hibát követtetek el.

Keress olyant, aki részegen és józanul is normálisan viselkedik veled.

Talán jobb is, hogy így történt. Ez máskor is előfordult volna, ha együtt maradtok, és te is ugyanígy reagálnál rá.

2021. okt. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.De a kérdésem az,lehetek még értékes ember?
2021. okt. 30. 18:54
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz, és vagy is. Hibáztál, de ki nem? Nem kell másokkal törődni.
2021. okt. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Olyan szánalmasnak érzem magam.Falun élek,szörnyű érzés ez.Koszonom a biztatást🙏
2021. okt. 30. 18:59
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Most pár napig ez lesz a téma, aztán majd történik valami más, ami elvonja az emberek figyelmét. Tégy úgy, mintha semmi sem történt volna, ugyanúgy menj emberek kőzé, ne bújj el. De ne engedd, hogy belemásszanak a magánéletedbe, meg csámcsogjanak a történteken. Ha kérdeznek, mondd azt, hogy ez a te dolgod, vagy valami hasonlót találj ki, de ne adj nekik újabb adalékot a kibeszélésre azzal, hogy részleteket árulsz el.
2021. okt. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehetsz 😊
2021. okt. 31. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!