Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ettől értéktelen ember lettem?

Ettől értéktelen ember lettem?

Figyelt kérdés
Nagyon osszevesztem a baratommal,részeg volt,megalázóan beszélt velem.Én is többet ittam a kelleténél,nem birom az alkoholt,nem szoktam inni.Kiabáltam vele,mert a kezemet rángatta.Többen látták,még a földre is leestem.Nagyon megaláztam magam.Hogyan tegyem magam túl rajta.Felnőtt nő vagyok,de nem birom feldolgozni ezt a szégyent.

2021. okt. 30. 18:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Értékes🤗
2021. okt. 31. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Persze lehetsz, de csak 47 óra 18 perc elteltével, ha kamillával inhalálsz negyed órát.
2021. nov. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ettől még a világ legjobb fej embere is lehetsz, mindenki kiborulhat egyszer-egyszer, és mindenkivel előfordulhat, hogy a kelleténél többet iszik. (Pláne ha abszolút nincs hozzászokva.)


De azért mondanom se kell, a jövőben igyekezz, hogy ne legyen ilyen.:) A csávód meg így is, úgy is megérte a pénzét, ha egy ilyenért otthagyott, egy hülyével kevesebb...

2021. nov. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!