Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak hogy ha én egy...

Mit csináljak hogy ha én egy teljesen értéktelen ember vagyok?

Figyelt kérdés

Világ életemben is én akárhogy próbálkoztam én mindig csak egy szerencsétlen senki voltam. Az iskolában is kigúnyoltak, mert zárkózott, introvertált voltam. A "barátokkal" se sokra mentem mert mindig otthagytak. Sokszor egyedül ültem az iskolában is. Én voltam az akivel ciki volt még mutatkozni is. Ha munkahelyem is volt ott meg a főnököm utált, de a munkatársak se kedveltek különösebben, de legalább nem szóltak be semmit.

Most nincs munkám, nem sikerült találnom, nem is vagyok büszke rá. De én még dolgozni se kellek sehova, mert biztos béna vagyok. Már próbálkozni se nagyon merek.

Párkapcsolataim szintén nem sikerülnek, és már elegem van itt is a próbálkozásokból lassan 30 évesen. Már elszállt felettem még az idő is, úgy hogy semmit se sikerült elérnem.

Az utolsó exem is eljátszotta hogy szeret, majd utólag mikor elhagyott akkor döbbentem rá, hogy lelkileg bántalmazott. De neki már szerencséje is lett, mert talált egy új nőt, akivel biztos nem bánik rosszul, biztos többet ér mint én. Nem is tudom hogy hogyan gondolhattam, hogy én bárkinek is kellhetek őszintén egy kapcsolatra. Én meg csak azt tudom bebizonyítani mindig hogy még a kutyának se kellek.

Hiába tudok főzni, mosni, takarítani, a külsőmmel is foglalkozok, edzek, még se érek el vele semmit. Nagyon utálom magam. Mindig is szerettem volna mások szemében is jónak tűnni, de sose voltam az. Szedek antidepresszánst, de rajtam még az se segít, pedig már lassan 2 hónapja szedem, de még most is van rossz hangulatom.


2019. nov. 15. 21:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Már megint te. Ne haragudj, de rajtad tényleg nem lehet segíteni... Te tudnál magadon, de az sehogysem jut át a depifüggönyön előtted. Keress olyan hobbit, amiben van sikerélményed, aztán élvezd a csodát, amit az önbizalmaddal tesz.
2019. nov. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
36%
Ne legyél értéktelen!
2019. nov. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Ne csoda, hogy senki sem szeret, a panaszkodást mindenki utálja, te meg abból élsz.
2019. nov. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Könnyen beszél az, akinek az életében alig volt csalódása, viszont nekem az egész egy csalódás.
2019. nov. 15. 21:29
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Kezdd el magad értékelni. Vedd észre, hogy mi benned a jó. Ha saját magadban nem veszed észre, másokban sem fogod tudni észrevenni. És ha te nem veszed észre bennük, ők sem fogják észrevenni benned.
2019. nov. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon nem fog tetszeni amit írok, de képzeld, másnak is sz.r, mégis összeszedi magát, mert akarja, és tesz érte. Persze, rohadt nehéz, de ha csak sajnálod és sajnáltatod magad, akkor nem csoda, hogy nagy ívben kikerül mindenki. Nem igazán akarjuk hangoztatni, de a nyomorultak senkinek nem kellenek. Nekem ebben az évben a kevés baráti kapcsolatom mind tönkrement (már persze voltak előjelei, de most jutottunk oda), a nagy szerelmem akivel lelki társak is voltunk, otthagyott, stb. Iszonyat sz.rul voltam hónapokig, azt hittem, soha senkit nem fogok már érdekelni, de kezdem magam összekaparni, és lám, lettek új ismerőseim, társaságom, nem otthon siratom magam.
2019. nov. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
Mazochista rinyagép.
2019. nov. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%

"De én még dolgozni se kellek sehova, mert biztos béna vagyok. Már próbálkozni se nagyon merek.


Párkapcsolataim szintén nem sikerülnek, és már elegem van itt is a próbálkozásokból lassan 30 évesen. Már elszállt felettem még az idő is"


Ez itt a baj. A hozzáállás. De ez évtizedek alatt alakult ki, úgyhogy...

2019. nov. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
44%
Ne csinálj semmit.
2019. nov. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
Tedd magad értékessé!
2019. nov. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!