Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért megy ennyire lassan az idő?

Miért megy ennyire lassan az idő?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben (óraátállítás) nagyon nagyon lassan telik az idő számomra,de ezt a családban senki nem tapasztalta. Van meg valaki aki hasonló helyzetben van? Tényleg,olyan mintha 2-3 órával hosszabb lenne a nap…. Aludni sem tudok addig,ameddig alapból szoktam, 7:00-7:30 körül már fent vagyok és úgy érzem,hogy nem vagyok álmos. Eddig 10 felé ébredtem mindig. Valaki tud erre valami “megoldást” vagy amivel kicsit elterelhetném a figyelmem?

2021. nov. 1. 21:43
 1/6 anonim válasza:
100%
Szerintem inkább örülnöd kéne hogy neked “lassan megy” az idő mert így legalább mindent meg tudsz csinálni amit eltervezel.. Számomra hihetetlen elszalad az idő, a napok , hónapok
2021. nov. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen én is ezt érzem,bár csak pár napig szokott tartani amíg "átáll a szervezetem"
2021. nov. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1.válaszoló: nem az hogy örülök vagy nem,hanem hogy szörnyű,olyan mintha egy fura álomban lennék,tényleg nem jó
2021. nov. 2. 00:06
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Idővel rendbe jössz. Légy türelmes. Talán több óraátállítás már nem lesz az EU-ban.
2021. nov. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Remélem😄
2021. nov. 2. 11:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ,,Sötétben több időt töltesz az iskolában, amikor már otthon kéne lenned." Azért így letompul , lelassul az egész élet; például annak, aki délután 4-ig iskolában van, az őúgy egy olyan álmos időjárás novemberben; lassú, vontatott lehet pl. De aki meg olyan dolgot csinál, amit szeret, szórakozik, annak meg elrepül az idő. De pl ha valaki alsós, az pl szeretheti is a sulit, de akkoris a borongós idő az fura lehet egész nap, hogyha pl olyan van. (Én nem tudom)

Ja meg amúgy egyóra, hogy egy órával később kelsz télen, az egy óra ott veszik el, a többi kettőt meg szubjektívan te ahogy érzed.

2022. máj. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!