Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek előbb utóbb össze...

Szerintetek előbb utóbb össze fognak barátkozni?

Figyelt kérdés
Tehát unokatesomrol van szó, (nevezzük csak szandinak) és tudni kell róla hogy nem valami beszédes lány, mostanábba rengeteget jár hozzájuk egy fiú, a szandi apukájával nagyon jóba van a fiú meg az anyukájával is, szandi öccsével is, szandi apja meg a fiú kb 5 hónapja ismerik egymást, de az anyja meg a fiú csak 3hete kb, tudni kell a fiúrol hogy ugyanaz mint az unokatesom, egyszerűen zavarba vannak, félősek, visszahuzodak. Jövő hónaptól kb minden nap náluk lessz ez a fiú, (nem tetszenek egymásnak azt leszogezem) tehát amire kiváncsi vagyok, az, az hogy szerintetek össze fognak előbb vagy utóbb barátkozni? Eddig ők ketten még semmit nem szoltak egymáshoz, a fiú 22 a lany 14, és mielőtt bárki rosszra gondolna, nem ezért vagy azért kérdezzem ezt meg, csuppán csak azért, mert szandinak sose volt valami sok barátja.. de visszont mindig is akkart egy fiú barátot, aki kicsit idősebb tőle (és ilyen battya visszonyba vannak) ha jól tudom a fiúnak van barátnője. Elég hihetetlen meg furi lenne szerintem, ha szandinak az anyja, apja, öccse, már full rokon visszonyba lennének a fiúval, ő meg annyit se szólna hozzá hogy szia..
2021. nov. 6. 17:42
 1/1 A kérdező kommentje:
Ha össze is barátkozik egy 2 ugyanolyan magának való, visszahuzodo személy, hány hónap kell majd nekik? És ugye ha a kort nézzük, egyesek szerint tuti nem tudnának beszélgetni meg stb dehát én is 21 éves vagyok, és nagyon jól ell tudok beszélgetni vele, mert ő máshogy gondolkozik.
2021. nov. 6. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!