Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Siketeknek ébresztő óra?

Siketeknek ébresztő óra?

Figyelt kérdés

Ugye ők nem hallanak.

Hogy kelnek fel ébresztő órára? Van nekik valami speciális?



2021. nov. 10. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, többféle megoldás is van, de kevesen szeretik.

Van, amelyik fényfelvillanásokkal ébreszt, mások rezegnek.

2021. nov. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%

[link]


Mekkora csoda, mi?

2021. nov. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De rezgésre hogy ébred fel? Hiszen azt sem hallja?

A fénytől fel tud ébredni?

2021. nov. 10. 12:52
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Rezgést senki sem hallja. Van, amelyiknél a rezgő egységet a párna alá kell tenni. Meg karóra is van ilyen. Persze alvás közben is kézen kell tartani.
2021. nov. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 2*Sü ***** válasza:
74%

Nekem nincs semmi bajom a hallásommal. És a kedvesemnek és a fiamnak sincs, így az ébresztőt az okosórámon állítom be. Elvileg folyamatosan erősödő hangerővel és rezgéssel ébresztene, de az első rezgésekre fel szoktam ébredni, mielőtt még hallani lehetne az ébresztőhangot. Így én felébredek, ők meg szépen alszanak tovább.


Simán fel lehet ébredni rezgésre, pedig az órámba azért nem egy ütvefúró van beépítve. Ráadásul szerintem sokkal kíméletesebb így az ébredés, mint hanghatásra.

2021. nov. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
84%
Hello! Siket vagyok! Villogo lampaval ebreszteni! Vagyis mobil lampaval feny azzal ebreszteni pl: flash alarm appot hasznalom! Volt munkatarsam nem erti hogy becsukva a szemet megis tud ebredni. Es ő nalam alszik es elfelejtettem kikapcsolni az ebresztot. Es masnap villogo es panasz hozzam. O felebredt. O is tud felebred lampaval. Ő hallo! :) Es a masik ebreszto rezges nekem nem igazan ereztem. Nekem jobb fennyel ebredni. :)
2021. nov. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha olyan helyen vagy, hogy nem szabad, vagy nem akarod a mobilod hangjával való hívást (üzenetet) hallani, akkor - ugye - bedugod a mobilt a szorosan testhez símuló farzsebedbe és a rezgését (ha ez is, vagy csakis ez van beállítva) érzi a bőröd.
2021. nov. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Mindenki mashogyan reagal.

De jelenlegi technológia a karóra a legjobb

2021. nov. 19. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Okos karóra :)
2021. nov. 19. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!