Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ma kerültem hatósági karanténb...

Ma kerültem hatósági karanténba es ellenőrzés várható? Szolnokon?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ma kerültem hatóságikaranténba amibe azt mondták hogy lesz ellenőrzés is ha minden igaz. És hétvégén szerintettek jönni fognak hétvégén is ellenőrizni?
2021. nov. 12. 19:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Nem mindegy? Maradj a seggeden, és ne veszélyzetess másokat
2021. nov. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Gondoltam meg kérdezem ne hogy az legyen hogy elmegyek mondjuk gogyszertár vagy ilyesmi mert kell valami es pint akkor jönnek hozzám azért kérdeztem meg ezt
2021. nov. 12. 19:18
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Elég egyértelmű, hogy a karantén attól karantén, hogy nem hagyhatod el a kijelölt helyszínt. Sem boltba, sem gyógyszertárba, sehová. És nem csak azért, mert ellenőriznek és megbüntetnek, hanem mert fertőző beteg vagy.
2021. nov. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Ha karanténban vagy, akkor sem gyógyszertárba, sem máshová nem mehetsz, nem teheted ki a lábad a lakásodból!
2021. nov. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De én nem vagyok fertőző beteg akkor mivan ?
2021. nov. 12. 19:23
 6/13 anonim ***** válasza:
36%
Ha karanténba kerültél, akkor fertözö betegnek számítasz, ha kiteszed a lábad, megbüntetnek!
2021. nov. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azt tudom tudom hogy büntetnek meg nem mehetek sehova de kb milyen idő közönként járnak ki elenörizni hogy fent legyek vagy hogy ne akkor öltözek pont felfele
2021. nov. 12. 19:27
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha időponthoz lenne kötve, akkor semmi értelme nem lenne, hiszen mindenki oda megy ahová akar, és csak az ellenőrzés várható idejére megy haza. Bármikor mehetnek, nyilván a késő éjszakai-hajnali órákban kisebb rá az esély. Ha le vagy öltözve, akkor pedig felöltözöl, ebből felesleges problémát csinálni és előre stresszelni. Gondolom vécére is menni fogsz vagy épp fürödni, és nem vigyázzban állsz az ablakban utcai ruhában, hátha jönnek.
2021. nov. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Véletlenszerűen, akár többször is
2021. nov. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Értem értem felfogtam kösz a segítséget
2021. nov. 12. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!