Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a legjobb...

Kkuszpotyi kérdése:

Mit csináljak ha a legjobb barátnőm nem akar a legjobb barátnőm lenni?

Figyelt kérdés
Volt egy legjobb barátnőm. 3 évig legjobb barátok voltunk aztán most jött egy új lány a suliba és a barátnőm jóba lett vele. Én is jóban voltam vele de ne annyira mint a barátnőm. Amikor hiányoztam a suliból ők mindig együtt voltak. És én féltékeny voltam. És a lány miatt csomót veszekedtünk. Ma este írtam neki egy üzenetet hogy én hajlandó vagyok megváltozni ha segít nekem és támogat. ( régebben nem tettem vele valami szép dolgokat, volt egy lány és ő befolyásolt engem hogy ne legyek a barátnőm barátja és bedőltem neki. Letiltottam barátnőm és 1 hónapig nem beszéltünk. Aztán ráírtam hogy rossz döntés volt és hogy sajnálom. Akkor online oktatás volt és nem tudtuk személyesen megbeszélni. Adott nekem mégegy esélyt. És ezt játszottam el most. ) De azt mondta hogy nem tudok megváltozni és kértem hogy adjon mégegy utolsó esélyt de nem adott.( amit megértek) azt mondta, barátok lehetünk de legjobbak már nem. Nagyon összetörtem és tanácstalan vagyok. Ezen és az előző héten karanténba voltam mert megbetegedtem. És hétfőn már megyek suliba és addig szeretném kitalálni hogy mit tegyek. Nem vagyok annyira társaságkedvelő, nem merek barátkozni mert félek hogy visszautsítanak. Mit tegyek?? Valaki tudna segíteni?
2021. nov. 17. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok?
2021. nov. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Pedig épp azt akartam javasolni: keress másik legjobb barátnőt...

De miért nem elég a "csak" barátnő státusz?

Már kijátszottad őt (nem is egyszer), én azon is csodálkozom, hogy visszafogadott.

2021. nov. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Legyél az én legjobb barátnőm!
2021. nov. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne fuss olyan szekér után, amelyik nem akar felvenni utasnak!
2021. nov. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!